• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3. dio

Started by vip-jahorina, 14 January, 2013, 11:46:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

taraba

Ne kuzis se ti u ovo. Promasena tema . I mnogo se hvalis,
Ajde da se ne prepiremo , nema smisla.Kazali smo sta smo imali.

dale


dr.zela

dale,trcecim korakom u kafanu,kad ti fino kazem.Da ti tipla ono sto obecah... ;))
Mani se hupsera...meni ce hupseri doci glave,gledam ih svaki dan...
Kada oteknu pluca a dva hupsera nadodju...oba oka izvadise austin:(

dale



majasamaja

Quote from: Jancek on 11 February, 2013, 22:14:40
Da li ko zna, koliko je cijena za servis skija na JA ?  :))
10 eura je u servisu gdje je snjezna kraljica, a vjerovatno je i kod drugih slicno

brkic1000

servis od 20-35KM, ma da imas ti u BL momka koji radi i za 10KM...

Radiohead


DarkoN

dobro jutro. ja sam juce ostao duzan da napisem par rijeci o skijanju. juce sam se vidio sa mijatom, malo smo skijali skupa i naravno popili po rakijicu iz pljoske. skijanje je po meni juce bilo ok, iako je bio jak vjetar. sto se tice staza ja nisam bas mjerodavan jer meni sve odgovara  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

AndUp

Sto se tica staza, mogle bi biti malo bolje, ali nije strasno, ne znam kako je ove godine, pricam za proslu, ali ono sto ja imam da zamerim je, malo da dune jaci vetar, sve zicare staju, sem tanjira, sto je neprihvatljivo za ovu cenu ski pasa. Mora se nesto uraditi po tom pitanju, i na drugim planinama na kojima sam bio, duvao je  vetar jak, ali se ne zaustavljaju zicare, malo ih uspore, ili ako je bas kriticno zaustave na desetak minuta pa puste.. prosle godine sam vise proveo u redu za tanjiracu na poljicama, nego skijajuci.. poz

suncica

kad je juce onako duvalo, na onako lijepom danu, mogu misliti sta je danas....nekad je i u kancelariji ok  :X :X :X :X

hallo

Vala jest' duvalo, al' Pracu ne gazih skoro onako dobrrrruuu.. ludzatobom:((...sve u svemu sto se mene tice ODLICNO skijanje juce (Y)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

mijat

staze su bile sredjene i u subotu i u nedelju ALI JE NON STOP PADAO SNEG! Znaci, ratraci su sredili stazu oba dana. Dale, opusteno, ne palis se valjda na kurblu i guranje  (:smijeh: brera bi rekao da rdjavom .,

jednostavan41

Quote from: mijat on 12 February, 2013, 09:21:55
staze su bile sredjene i u subotu i u nedelju ALI JE NON STOP PADAO SNEG! Znaci, ratraci su sredili stazu oba dana. Dale, opusteno, ne palis se valjda na kurblu i guranje  (:smijeh: brera bi rekao da rdjavom .,

ja sam bio predprosli vikend,na praci se u nedelju moglo normalno vozit jer nije bilo magle,ali ratark nije proso ni jednom,slazem se da je snijeg poceo kasno padati i da nisu stigli ali.... svojim ocima sm gledao ratarke u 7 ujutro da se parkiraju i rade u mjestu cio sat 3 komada,za taj sat su mogli proc niz pracu,
USPUT SMISAO FORUMA I JESTE DA LJUDI KAZU ONO STO MISLE I FORUM ZATO I SLUZI DA BI SE POMOGLO UOCAVANJU NEDOSTATAKA, mada sam rekao da necu vise kritikovati nisam mogao ostati po strani jer se opet vraca onoj staroj navici nerad i javasluk,
ja ne zivim od jahorine i naletim kad uhvatim vremena da se malo opustim i uzivam, a ljudi koji zive od jahorine treba da svate da je vecina kritika upucena oc  samo pomoc njima da bi stanje bilo sto bolje i da bi imali vise gostiju, a ne iz neke zavisti-pakosti ili ti nekih drugih nebuloza
da znam - znao bi

dale

Moja reakcija na post izvesne "malene" se najmanje odnosi na sreðivanje staza!Ako neko misli da je izjava"Ne razumem ljude koji idu
na Jahorinu,.....verovatno ne znaju za bolje!" je sve samo ne dobronamerna kritika,a pre PROVOKACIJA I OMALOVA®AVANJE!Ako
to nekom nije jasno,njegov problem.S tom izjavom smo svi koji idemo gore prozvani! WTF