• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3. dio

Started by vip-jahorina, 14 January, 2013, 11:46:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zburkos

Quote from: taraba on 28 January, 2013, 15:14:56
Odavno, ali bas odavno nije bilo manje raje na Jahorini. Mislim na stazama. A staze vrhunske. Nigdje vjetra, sve opeglano , snijega kao u pric.
Zasto ?? Nemam pojma zasto ljudi ne skijaju. Mozda je neka smjena gore ili sta??
U svakom slucaju ove naredne dane treba iskoristiti , uz lijepo vrijeme i bez guzve, na sjajnim stazama . Ma super nesto

Ekonomska kriza uzima maha, a skijanje je uvijek bio skup sport. Sa svojom opremom ako oces da dodjes na jedan dan iz Sarajeva treba ti minimum 30 evra za ski pass, prevoz i nesta da pojedes i popijes.... a prosjecno mjesecna plata na zalost je negdje izmedju 200-250 evra, pa sad vidi koliko mali broj ljudi moze sebi prijustiti da ode na skijanje....

burkezg

Evo i slike, kOliko se moze sa mobitela...
http://i.imgur.com/cvQHGLU.jpg

djmiros

Quote from: zburkos on 28 January, 2013, 16:03:08
Quote from: taraba on 28 January, 2013, 15:14:56
Odavno, ali bas odavno nije bilo manje raje na Jahorini. Mislim na stazama. A staze vrhunske. Nigdje vjetra, sve opeglano , snijega kao u pric.
Zasto ?? Nemam pojma zasto ljudi ne skijaju. Mozda je neka smjena gore ili sta??
U svakom slucaju ove naredne dane treba iskoristiti , uz lijepo vrijeme i bez guzve, na sjajnim stazama . Ma super nesto

Ekonomska kriza uzima maha, a skijanje je uvijek bio skup sport. Sa svojom opremom ako oces da dodjes na jedan dan iz Sarajeva treba ti minimum 30 evra za ski pass, prevoz i nesta da pojedes i popijes.... a prosjecno mjesecna plata na zalost je negdje izmedju 200-250 evra, pa sad vidi koliko mali broj ljudi moze sebi prijustiti da ode na skijanje....
Quote from: djmiros on 26 January, 2013, 19:31:35
Sticem utisak da je u poslednje vreme slabije posecen i forum i skijaliste.
Ili sam se prevario :X
Morao sam sam sebe da citiram ideea:(

BL


mijat


HeAd

Od 02.02 pocinje studentska zima, a samim tim i veliki broj bludnih studentica. A (l)
Mijat dolazi naravno kad sve to prodje (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Danas savrsen dan, prazna planina a staze u odlicnom stanju.
Temperatura u blagom minusu preko dana, sada oko -5 ovde u naselju sator
i sutra ce biti savrsen dan za skijanje jer bukvalno nema ljudi na stazama.

Darkec

Quote from: burkezg on 28 January, 2013, 12:59:16
Pozdrav,
I ja sam u winteru sa svojom polovicom  ludzatobom:((
Skijanje je vrhunsko, imamo privatne staze ;) Jos ako uspijem preko mobitela poslat sliku na forum vidjet cete i kako izgledamo. Ne znam ni kako resizeat moj nos al valjda cu uspjet. Za rakiju smo spremni do subote....
Pozdrav svima!
Pozdrav, planiram negde polovinom februara doci, reci mi kolika je cena u Winteru?

suncica

Vipe moze li se nekome obratiti ili ti mozes to odraditi za nas koji imamo malu djecu na bjbi liftu da se skloni onaj djed (kazu da se zove Strajko) jer njegovoponasanje prema maloj dijeci je katastrofalno. Svaki dan neko dijete oplace zbog njega . Uskoro cu postaviti njegov snimak kakvu torturu prezivljavaju malisani ;(( (blush) .svaka cast za forum Najbolji ste

dale

Danas super dan za skijanje,staze odlicne,malo skijasa,ali je zato u nedelju bio nevidjen broj "kamikaza" na
stazama!Nikada nisam video toliko idiota koji misle da znaju da skijaju I predstavljaju opasnost za sebe I
okolinu!Radnim danom skijanje vrhunsko! austin:(

Radiohead


millons

Ili sam ja lud ili je danas jedan od onih dana.

suncica


Korisnik

Ovakav dan bi trebalo zakonom zabraniti  radnim danima!!!

peradetlic

Quote from: Korisnik on 29 January, 2013, 09:35:34
Ovakav dan bi trebalo zakonom zabraniti  radnim danima!!!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

A vidi prognoze za vikend, da  X(