• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2013

Started by vip-jahorina, 07 January, 2013, 18:03:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


segi


Jelenam


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Segi slike su vrh, ali nema tog broja slika koje se mogu ubaciti u takmicenje jer se sve i svasta naslikalo izdesavalo  (Y) uopce ovaj party je pravi pogodak dobrog druzenja i upoznavanje forumasa to moramo cijeniti i postovati sto je najvaznije zagarantovati mu postojanje iz godine u godinu

al evo radi reda ako mi mozemo ucestvovati slika br.3

looka

Uh, te¾ak izbor ali ja ipak glasam za prijedlog broj 3!  :bravo::(

Nichifor


mijat


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

Big_DANE

Joj tesko je dal prava il druga! Mada ona lopata je primamljiva ..dal ima neki kadar nekoliko trenutaka kasnije!?   ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ako ima..onda je to pobednicka...ali prva je POBEDNICKA ZA SADA! :)  (Y) (Y) (Y) (Y) ludzatobom:((

DarkoN

ja se takodje pridruzujem glasanju. slika broj tri za malo ispred slike broj 2. a zaharijeva reakcija  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka

Trebali smo drugaèije organizovati glasanje, da za svaki sliku dajemo poene: 3, 2 i 1!  :bravo::(

InkognitoKao

Nova sam na forumu i ne poznajem nikoga sa slika, ali nadam se da mogu da glasam. Definitivno broj 3, vrlo je inspirativna   ;))

looka


Big_DANE

Quote from: looka on 18 February, 2013, 23:12:15
Quote from: InkognitoKao on 18 February, 2013, 22:58:30
Nova sam na forumu i ne poznajem nikoga sa slika, ali nadam se da mogu da glasam. Definitivno broj 3, vrlo je inspirativna   ;))

Prije svega dobrodo¹la na forum! Pa kud kao nova prvo u ovu temu?!  WTF ˆalim se, naravno! Ako prati¹ forum od ranije onda sigurno veæ zna¹ da su ovde ljudi jako gotivni a s vremenom æe¹ vjerovatno i upoznati neke od nas. Samo da te upozorim da se dr¾i¹ podalje od omladinaca, pubertet ih drma pravo!  devil:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Druze Mijate vodimo za sada, jesam ti lepo rekao da je lopata cudo ludo...

Jel' i mi sa slika mozemo da glasamo?? Segi?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...