• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2013

Started by vip-jahorina, 07 January, 2013, 18:03:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Jel ima jos jedno slobodno mesto za lakija :DD

Jancek

Koliko vas ima sad ? I koliko imate jos mijesta ? :))

brera

Sve do popune 18 000 mjesta je slobodno! regge

01xxx01

eto mene veceras pa se vidimo sutra po planini i sutra vece na NOGICAMA.

boki, NE DIRAJ!
devil:(

deki, imas broj.

davore, jel stavrno ne dolazis? eno stan prazan, bujrum, vidim ne pozivaju sarajlije, moramo mi krajisnici da se medjusobno krpimo!
:PP

segi

Otpadammmm....
Mozda ali i to mozda je slabo da skontam sta za prevoz.
Ako nista fino se provedite!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj kako je sad vama dobro goreeeeeeeee mislim da je opce ludilo, kobaje,meso,cevapi,rebarca,rakija,piva,kerozin,muzika najvaznije od svega grupa raje s foruma kus bolje

skiDeki

Nema se vremena za obnavljanje spiska, mi smo sinoc imali generalnu probu kod \mijata, bilo nam odlicno..\
\veceras su svi dobrodosli,  |Zurka pocinje od 18 h kod vikendice  M M naselje sator, Vidimo se...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Pomaze Bog ljudi....dajte jednu klasiku pa da se bacim na nauku! :P ziveli!

Big_DANE

Mene nema dok se ne okrene jagnjence.... :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 16 February, 2013, 08:03:26
Nema se vremena za obnavljanje spiska, mi smo sinoc imali generalnu probu kod \mijata, bilo nam odlicno..\
\veceras su svi dobrodosli,  |Zurka pocinje od 18 h kod vikendice  M M naselje sator, Vidimo se...

moze se desit svasta, mozda se i dodje, a mozda i ne... ko ce odgovoriti na tacno pitanje i ko ce otici kuci praznih D¾epova vi gledate kviz VIP PARTY 2013  (:smijeh: (:smijeh:

dr.zela

ljudi,sretno veceras...i pamet u glavu. ;))
Kada se prekinete od alkohola i padnete na krov...neka vas u tom polozaju da vam jezik sto lagodnije zapadne u grlo (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

body

segi


skiDeki

Lagano spremanje i krece se na zurku...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera