• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2013

Started by vip-jahorina, 07 January, 2013, 18:03:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

najjaca slika Deki lopata-Mijat koncentracija pred intervju ovo mora negdje na naslovnoj zavrsiti  (Y) Segi meni tek sad uglavu proslo ova tvoja kamera je cudo ima nekih dodataka mozes je i na muhu okacit  ludzatobom:(( da nas je neko crtao ne bi nacrtao ovakvu ekipu snova

brera


DarkoN

Hare manijace nije KOSUTA neko KOSAVA bend. hahahahahah puko si totalno  regge regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka

AAAAA, GLEDAJ EKIPE! Ocigledno je da mi koji nismo bili ima za cim da zalimo! Darko samo ti  (PIVA) fali u ruci na onoj slici ala Fidel Castro!  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 17 February, 2013, 13:49:55
Hare manijace nije KOSUTA neko KOSAVA bend. hahahahahah puko si totalno  regge regge

joj izvini, hvala prepravljeno je....sad ja tebi malo da pomognem nije NEKO vec NEGO  :PP ni tebe nije vratilo u zivot treba sad jesti kisele salate  (:smijeh: (:smijeh: ... gdje necu puci pored vas ekipe  (l)

looka


segi

Nisam svu noc spavao,jutros bio gost u emisiji s Jahorine s ljubavlju,tri puta me sminkali koliki su mi podocnjaci i kako sam blijed bio,a tek govorrrrrrrrrrrrr...
Jedva progovorio...
Al je legla pohvala za VIP ekipu  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: segi on 17 February, 2013, 14:02:34
Nisam svu noc spavao,jutros bio gost u emisiji s Jahorine s ljubavlju,tri puta me sminkali koliki su mi podocnjaci i kako sam blijed bio,a tek govorrrrrrrrrrrrr...
Jedva progovorio...
Al je legla pohvala za VIP ekipu  :bravo::(

HVALA SEGI nismo ni sumnjali u tebe, a izgled i te fore pusti to nema bolje sminke od rakije

segi

Kaze meni snimatelj,sine ti si umro,ali ti niko nije javio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: segi on 17 February, 2013, 14:14:57
Kaze meni snimatelj,sine ti si umro,ali ti niko nije javio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: harison on 17 February, 2013, 13:51:45
Quote from: DarkoN on 17 February, 2013, 13:49:55
Hare manijace nije KOSUTA neko KOSAVA bend.

sad ja tebi malo da pomognem nije NEKO vec NEGO 

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 17 February, 2013, 13:51:45
Quote from: DarkoN on 17 February, 2013, 13:49:55
Hare manijace nije KOSUTA neko KOSAVA bend. hahahahahah puko si totalno  regge regge

joj izvini, hvala prepravljeno je....sad ja tebi malo da pomognem nije NEKO vec NEGO  :PP ni tebe nije vratilo u zivot treba sad jesti kisele salate  (:smijeh: (:smijeh: ... gdje necu puci pored vas ekipe  (l)
devil:( devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
smijesne cigare su cudo  regge regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

body

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa dobro nije bas ostalo, jedni su jeli i to oni koji nisu stigli na red za meso s rostilja slika br. 1  (head)

Radiohead

Svaka èast za ovo, svake godine sve bolje, jbg nisam ni ovevl godine bio u prilici doæi,al nadam se da æu upoznati neke od vas. VIP-U èestitke