• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


vanja.t

 Sudeci po slikama staze se dobro drze nadam se novim padavinama posto dolazim 02.01. aaaaaaaaa jedva cekam  :DD :DD

Big_DANE

Quote from: Obelix on 25 December, 2012, 14:08:21
Ponovo prelijep dan na Jahorini, temperatura 10 stepeni u plusu, visina snijega oko 35 cm, jugo vjetar i dalje puse, ali to nije omelo prave zaljubljenike da dodju na stazu.. Evo i slika :






Nije mi jasno sto ne navuku snega ovde isped izlaza....na sta ovo lici!?  3:( 3:(

skiDeki

Nije to nista strasno dane, sneg je malo dobio boju od zemlje ispod, bitno je da nema kamenja.

Jos danas da se izvuce skijanje, od sutra vec svezije..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

suncica

neke prognoze koje inace pratim djeluju optimisticno, za ocekivati je nekih 20 - ak cm snijega sto bi bilo fenomenalno, s obzirom da je planina od vikenda krcata.....

HeAd

po prognozi cini mi se da ce imati srece ova novogodisnja smjena... (snow)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Planina je svakim danom punija, a kulminacija je od petka.
Nadam se da ce nam pasti snijeg.

Ali sam skoro zaboravio da imamo vjestacko osnjezavanje :-)

Filipino

I po radarskom kretanju oblaka,koje pratim i uglavnom se obistini
trebalo bi sutra i u petak Pasti 20-ak cm  (snow) (snow)

brkic1000


paja13


Big_DANE

Quote from: skiDeki on 26 December, 2012, 06:40:37
Nije to nista strasno dane, sneg je malo dobio boju od zemlje ispod, bitno je da nema kamenja.
Jos danas da se izvuce skijanje, od sutra vec svezije..

Ne bih se slozio sa tvojim misljenjem Deki sunce mu...ima gomila snega sa strane ...nek dovuku!!!!!!!!! Stvarno ne razumem te ljude koji se time bave tj. ne bave....da covek stalno obilazi svoja zaduzenja...meni je to totalno neprofesionalno!  police:(

Quote from: vip-jahorina on 26 December, 2012, 09:39:57
Planina je svakim danom punija, a kulminacija je od petka.
Nadam se da ce nam pasti snijeg.

Ali sam skoro zaboravio da imamo vjestacko osnjezavanje :-)

Mozemo slobodno da zaboravimo na to vestacko osnezavanje koje radi kao.....  3:( 3:( 3:(

vip-jahorina

Jos jednom: snijeg se moze praviti tek od -3 odnosno -4.
Znaci kad je hladno i kad ima snijega,  onda instalacije moraju raditi punom parom.

Dane, stoji Dekijeva. Zemlja ima nevjerovtno jak pigment, i cim malo otopli, snijeg na odredjenim mjestima poprima smedju boju. Naravno, kamenje je druga stvar. Navlacenje snijega radi prekrivanja pigmenta ne donosi nista.

HeAd

sreca je sto se navukla magla da temparatura ne raste... 8))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

suncica

ja mislim da ce sve ovo biti dobro i da cemo u petak opet imati lijepu sliku  (snow) (snow) (snow)

Filipino