• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MilanP

Pozdrav svima
evo i ja dosao sa jahorine :DD, danas je bilo extra, staze uredjene, sav vertikalni transport u funkciji, Sestosed Praca je danas radio bez ikakvih problem i zastoja ali je bilo vrlo malo skijasa na toj stazi verovatno iz straha da ce biti kao i juce......


BOJAN-BG

Zaharije nisi isao za vikend gore

01xxx01

bila ja na praci podobar komad dana, sve radilo najnormalnije!
:))

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 23 December, 2012, 19:34:08
Znas, mi smo vamo s druge strane, na granici dozvoljenotg, na zelji i olimpiku

:bravo::(

01xxx01

segi, super ti je ona prva fotka!

:bravo::(

(ja krenula pisati k'o da sam na fejsbuku: @segi - buahahahahahaha!!!)

BOJAN-BG

Kakva slikaaaaaaaaaaaa  :bravo::( :bravo::( :bravo::( jos kad urade cetvorosed na olimpiku i prosire s-krivinu ima tek da bude najbolji deo na jahorini

loop

je li itko slika ove elemente pobli¾e
allways stand sideways!

Lejla

Za oc-jahorina zaista nikakve zamjerke!
Jucer bila, izgubila 2h na Praci, danas opet odem i na kasi mi kazu da mi mogu vratiti moje pare od juce...Na zalost ja nisam imala jucerasnju kartu tako da pare nisam dobila, ali stvarno im treba cestitati organizovani su i fer 100%. OC-Jahorina, hvala sto niste supci i sto uvijek volim da se vratim, na Bjelsnici nam niko ne bi vratio pare niti poslao autobus po nas u roku od sat vremena! Svaka cast!!!!

Ipak sam skupila hrabrost i danas opet otisla na Pracu, sve je radilo besprijekorno! Prekrasan vikend!!!

segi

Quote from: 01xxx01 on 23 December, 2012, 21:21:54
segi, super ti je ona prva fotka!

:bravo::(

(ja krenula pisati k'o da sam na fejsbuku: @segi - buahahahahahaha!!!)
Hvala :))

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 23 December, 2012, 21:26:53
Kakva slikaaaaaaaaaaaa  :bravo::( :bravo::( :bravo::( jos kad urade cetvorosed na olimpiku i prosire s-krivinu ima tek da bude najbolji deo na jahorini

Uuuuuuuuuu...kad namontiraju CETVOROGUZ  bice to nesto divno! :)))) 

Nichifor

Quote from: BOJAN-BG on 23 December, 2012, 21:13:38
Zaharije nisi isao za vikend gore


ne mo¾e se, neki problemi savladali. kad zatrpa:-)

Kova

Subota je bila perfektan dan.... Osim ove zezancije sa Pracom.
Znam da radnici ne mogu uticati na rad masine, ali sam ipak otosao do kase da vidim sta ce mi reci. Ipak kvar nije problem skijasa, skijase jedino zanima da dobiju uslugu koju su platili. Ono sto me je pravo iznerviralo, to je tip sa kase, ko mi je rekao da odem kod direktora. Pa sam se zapitao da li je taj dorektor toliko besposlen, ako svako tako lako moze doci do njega. Da sam ja dir, ja bi ih otpustio, jer oni jednostavno moraju imati odgovore na sva pitanja. Zamolio sam da oni nazovu i pitaju za rjesenje, al nisu htheli a meni su dali broj fax-a ako zelim da nazove.

U glavnom, zvao sam ih kad sam dosao kuci, polao mail i cekam odgovor. Kartu sam naravno sacuvao i obavezno cu da iskoristim bilo koju opciju koja bude u opticaju.

Ostalo je sve bilo extra, posebno pohvalno je sto se radi ona igraonica za djecu i parka za bordere i one koji nisu kijasi.

looka

Quote from: Lejla on 23 December, 2012, 21:47:45
Za oc-jahorina zaista nikakve zamjerke!
Jucer bila, izgubila 2h na Praci, danas opet odem i na kasi mi kazu da mi mogu vratiti moje pare od juce...Na zalost ja nisam imala jucerasnju kartu tako da pare nisam dobila, ali stvarno im treba cestitati organizovani su i fer 100%. OC-Jahorina, hvala sto niste supci i sto uvijek volim da se vratim, na Bjelsnici nam niko ne bi vratio pare niti poslao autobus po nas u roku od sat vremena! Svaka cast!!!!

Ipak sam skupila hrabrost i danas opet otisla na Pracu, sve je radilo besprijekorno! Prekrasan vikend!!!

Svaka èast za ovo, prijatno sam iznenaðen!  :bravo::( Da ne bude da smo tu samo kad treba kritikovati.  devil

01xxx01