• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bubica Bg


Bubica Bg


Bubica Bg

za danas toliko od mene ... valjda æe i sutra biti lepog vremena pa samim tim i lepih slika  (W)

serzinjo

evo i mi stigli na Jahorinu. dan je divan.  :bravo::(

skiDeki

Hvala za slike, vidi se da je danas bilo mnogo dobro ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Milos CTS

Napadalo nesto preko 10cm snega do 12h staze ok, posle toga sve u hupserima i ledu, Leva Praca katastrofalna posle 13h, najbolji je bio Olimpik.

Evo i neke slicice od danas

acixon


sremac72


sremac72

Hvala i VIPu i Obelixu i svima koji kaèe fotke. Super su i super ste.

01xxx01

evo i mene! super bilo danas!

svud sam bila, kao i obicno, i u neko doba skontah da je danas najbolje - zbog prevelike guzve na poljicama i ogorjelici sestosjedu - u rajsku.

najvise sam se vozala po olimpiku i zelji, olimpik je malo grbav pri vrhu, al' je donja polovina super, a nigdje zive duse!

na dvosjedu ogorjelica isto nije bilo guzve, pa mi je bilo ceif voziti se dvosjedom a spustati sestosjedovom rutom!

na praci nije bilo guzve, ali je lijeva staza malo izrovana, a bilo mi i mrsko jer je gore po vrhovima bilo sunca.

vrijeme idealno!

stavicu neku fotku kasnije, vidim da je danas bilo dosta dezurnih!
;))

Deni


lola


dr.zela

ma da,stvarno ste se potrudili ljudi i hvala,extra :bravo::( :bravo::( :bravo::(

HoDa

Zadnja slika...jeli ovo Rajska tj Olipik... jeli ovo ogradjen prostor za sankanje...znam da na Poljicama ima mogucnost ali su velike guzve 8)) anan

majasamaja

Dan super bio, sunce savrseno, malo hladnjikavo ali neprimjetno :)
ma sve super bilo a slika ima dosta ali da se ne duplam evo link pa ko hoce nek pogleda

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.459414904124112.108964.278470085551929&type=1&l=f6a5506442