• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vanja.t

Postavljene su haube na sestosjedu Ogorjelica,i mogu ti reci da je to prilicno dobra zastita o d vjetra.Inace danas skoro savrsen dan za skijanje staze brze i tvrde ,malo kamencica na poznatim mjestima . ;)) ;))

Bubica Bg

Slike su prelepe ... Samo se nadam da ce i mene zadesiti jedan ovakav dan. Sa ovim suncem slike su fenomenalne.

brera


borisBP


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Neka je nazdravlje Badnja vece svim prijateljima pravoslavne vjeroispovjesti

lola

takoðer sretan Badnjak i Bo¾iæ svima koji sutra slave!!

Darkec

@Majasamaja
Razbolih se od tvojih slika, trebao bih doci polovinom februara, za sretenje, nadam se ovakvom vremenu i snegu! Pozdrav svima, i srecno Badnje vece.

segi

Quote from: HeAd on 06 January, 2013, 19:43:37
sa skijama da. ali se zenom ne.... (K)
Sve si rekao majstore  :DD :DD :DD :DD

mijat


mladost

Мир Божији Христос се роди ! :)

sremac72

MIR BOZJI - HRISTOS SE RODI. Srecan Bozic svima koji ga slave, a koji ga ne slave neka se pridruze nama u slavlju, kao sto se mi pridruzujemo u uzivanju svaki dan onima koji su gore na najlepsoj planini u bivsoj YUGI. Veliki pozdrav i HVALA svima koji stavljaju slike. Pozdrav sa Vojvodjanske planine Fruske Gore. hug:( :)) (l) ole ole ole

vip-jahorina

U ime naseg tima, svim dragim prijateljima koji danas slave zelim od srca sretan Bozic! Takodjer pozivam sve nase goste drugih vjera koji su trenutno na Jahorini da nam se pridruze u slavlju!

Mir Boziji - Hristos se rodi



acixon



jednostavan41

svim vjernicima pravoslavne vjeroispovjesti zelim sve najbolje za praznik

HRISTOS SE RODI
da znam - znao bi