• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

ja sam pogledao kamere i da sam na tvom mestu odma bi kreno  ludzatobom:((

djmiros

Nesto mi se razdesilo na http://www.jahorina.org/vrijeme.php
ideea:(
Nema vise oblacica/suncica

bnbg

Ovo danas ne izgleda bas dobro na kamerama.
Treba sneg sto pre.

HeAd

izgleda ovo solidno...jedino praca mislim da je ciknula ako nisu navodnjavali...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Dobro se drze staze, mada na sve i jednoj stazi ima sloj leda koji otezava skijanje kad se skine snijeg koji  je preko, a Praca je u gornjem dijelu super, zadnja padina je katastrofalna, gotovo pa opasana, led i na stotine kamencica, kamnecuga i sl...NIje mi bas jasno da ne mogu organizovati ciscenje staza poslije 16:00, pa nije da pametujem ali 10-15 ljudi bi to za cas ocistilo???

majasamaja

Danas je bilo extra, kad se izuzme led kojeg ima ali savrseno, suncano i toplo, popodne bilo malo guzve ali podnosljivo.

majasamaja


emil


baja

Htjeo bih pohvaliti Olimpiski centar i direktora ski staza...danas su staze bile veoma pripremljene i odlicne,svaka cast...... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

borisBP


dr.zela

svaka cast za slike,extra su :bravo::(...samo uzivajte i neka prsti na sve strane (snow) (snow) (snow)

danko.v.

Ima li izgleda da ce da padne neki novi sneg narednih dana? Mislim, vidim i sam prognozu da treba, nego - kako je gore - "mirise" li na sneg?
Ne volim januar...i bele zimske vragove....Al` skijanje volem, to je fakat !

bnbg

Trebalo bi da pocne veceras, a kako prognoza pokazuje i kako
stize naoblacenje i hladan vazduh, padace i za vikend.
Ja sam u utorak gore a bice i malo hldnije pa se nadam da ce
biti dobro skijanje.

Bubica Bg


Obelix

Evo da se i ja malo oglasim, i da postavim koju slicicu :DD Sve je dobro sad za sad samo da jos pocne da pada..





Uzivajte :DD