• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


Korisnik



suncica

Poslije nove godine tek krece snijeg..... (snow) (snow) (snow) (snow)

suncica


Sajtrix

DJ Sajtrix

Swan99

Ima li jos neko ko je zaglavio u Praci u subotu da je uspio da vrati lovu, osim Lejle? Planiram da idem opet u subotu gore pa da znam sta mogu ocekivati...

Radiohead

MOzes ocekivati super dan za skijanje, past ce 15-25 cm novog snijega kojeg ce u petak navece da ispeglaju, tako da je subota-utorak bajka :)



peradetlic


Obelix

Temperatura 2, visina novog snijega oko 10 cm, nadajmo se da ce i nocas opet da  (snow) evo i slika:





evo i jedna kroz naselje Sator  :))


Swan99


Deni



Jednosmjerna karta: 7KM
Povratna: 10KM

sirco

Quote from: Swan99 on 27 December, 2012, 12:21:17
Ima li jos neko ko je zaglavio u Praci u subotu da je uspio da vrati lovu, osim Lejle? Planiram da idem opet u subotu gore pa da znam sta mogu ocekivati...

Bilo nas je æetvorica u subotu koji smo zaglavili na Praæi i u nedelju smo svi dobili gratis karte tri sata, provjere samo na osnovu ski-pasa da li smo koristili ¾ice u periodu zastoja.
Gratis karte smo trazili onako iz zezancije, obzirom na podnevlje gdje zivimo naviknuti na prevevare nismo ni pomislili da ce nam izaci u susret.
Prvi put sam se osjeæao u Bosni kao na zapadu ,sve pohvale ski centru.