• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Vidi se da je Sanja bila juèer na skijanju bez frendice, pa nema njenog poziranja na inaèe super fotkama. devil:( devil:(

brera

VIP-e, molim te ko boga, "oslobodi" onu petorku u Royalu, "vise" tamo veè od 25.3.2012! 3:( 3:( A i Dane èe bit sretan, èisto zbog cam.

borisBP


peradetlic

Olimpijski centar Jahorina
SKI INFO ZA PONEDELJAK 24.12.2012

U funkciji su sve instalacije kosog transporta
Ski lift "Poljice"
Baby lift
©estosjed "Poljice"
©estosjed "Ogorjelica 1"
©estosjed "Skoèine"

Visina snijega: 65 cm
Brzina vjetra: 4 m/s
Temperatura: 4 C
Vidljivost: Dobra

Radiohead


borisBP


Big_DANE

Oce li neko (VIP) skoknuti i slikati ono sto su napravili nazovi snowpark za odrasle :P  



Gde je ta BINA gde ce biti zurki non stop!?

panjkov

Ima li neko da je danas gore, kakve su staze i koliko im smeta ovaj plus? Konkretno, interesuje me plava staza Poljice. #pocetnik...


brera


brkic1000

cek jel to onaj snow board park sto je bio pre 2-3 godine na poljicama???

dugokontov

Joj, da hoce biti vrijeme kao na ovoj prognozi...

http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina/long.html

Snijeg, i to pofin, pred vikend... a dnevne temperature u utorak i srijedu iznad nule samo poslije podne...


looka

Obelixe please skokni do snowparka pa slikaj ako ti nije problem!  hug:(

Radiohead

Quote from: Big_DANE_Almighty on 24 December, 2012, 10:24:55
Oce li neko (VIP) skoknuti i slikati ono sto su napravili nazovi snowpark za odrasle :P  



Gde je ta BINA gde ce biti zurki non stop!?
Hmmm bio sam ja u subotu na Olimpiku i nije ni meni bilo jasno dosta toga vezano za ovo.
Prvo, ovo je ogradjeno i tu su se spustali u onim gumenim camcima i slaufima
Drugo, ja nisam uspio skontati da li je ovo bilo otvorenog ili zatvorenog tipa, bile su neke lezaljke, rostilj i pica i uglavnom su bili novinari i snimatelji, oni su lezali i i zjb se do momenta kad je sunce zaslo (oko 1,1:30)
DJ je bio ali mu je nesto zaj.... mikseta tako da nije bilo muzike, bilo je ali sa prekidima. Bina je odma ispred lifta Olimpik, mislim da su je odnijeli i da nece vise tu nista biti

loop

allways stand sideways!