• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

dobro jutro!

evo od mene jos jedna praca od juce, pa odoh opet na jahorinu!
(l)


brera


Sajtrix

Sve slike su extra, a looka sve pohvale na pricu, stvarno sam se uzivio u nju, cak sam i sebe zamislio u toj situaciji :D
DJ Sajtrix

vip-jahorina

Jos se moze iskoristiti nesto od skijanja, mislim da ce u toku dana vjetar biti sve jaci i juzniji :-(

brera


Bubica Bg

Jao kako su dobre slike ... par komada su kao profi  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

majasamaja


ma-bice

http://www.jahorina.org/files/webcam-text-ogorijelica1.php4

Obelix

Danas je dan bio slican onom juce, kao iz snova, samo malo topliji.. Staze perfektne, visina snijega oko 60 cm, ponovo su sve zice radile..
Sto se tice tog jugo vjetra mislim da nece biti problema, trenutna temperature je +1 (izmjerena u naselju Sator) tako da se sve jos dobro drzi.
Za sestosjed na praci kazu da ce sve biti OK, problem mogu nasi "strucnjaci" da rijese.. :DD Evo novih slicica :












Filipino

Ludolfs,sta drugo reci
Samo da ovo jugo ne napravi belaj

Custom

sutra bi trebao biti strasan dan  :DD

BOJAN-BG


01xxx01

brera -  devil:( !

evo ja se iskijala i danas, super je bilo!

bila sam na svim stazama, tralalalala - jaooo, draaagi lijepi olimpik, nigdje nikog nije bilo, nekih 4-5 ljudi! malo je ostrugan na vrhu, izbile travke i kamencici, ali dzaba, i dalje je najljepsi! donje dvije trecine, ahhh... zeljo je u dobrom stanju, poljice desno su u super stanju - i dalje nigdje nista nije probilo, ogorjelica danas k'o da je i bolja nego juce, bice da su navukli sinoc snijega!

praca radila normalno, lijeva je malcice poledila, al' sta ce kad je u hladu, nista strasno. snijega sasvim dovoljno, staze dobre, evo ni na sta se ne zalim!

temperatura savrsena, ni navece nije nesto zahladilo!

eee, kad bi se moglo i sutra, al' nemrem!

odo' naci koju fotkicu da nataknem!

BOJAN-BG