• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dejan76

Quote from: BoleBl on 22 December, 2012, 12:42:13
evo i OC se oglasio...  :DD  :DD

Olimpijski centar Jahorina
©estosjed "SKOÈINE" poèeo sa radom
Like ·  · Share · 81 · 3 hours ago

jeste,al kako poceo tako i zavrsio

BRUKA I SRAMOTA
6SED NEISPRAVAN,JEDVA DA SE MRDA A NIKO PAMETAN DA SE SMILUJE I KAZE NAIVNOM NARODU "NEMOJTE LJUDI DOLE,ZICA JE U KVARU"

SVAKA CAST

dejan76

Quote from: nenadbsf on 22 December, 2012, 14:27:46
Veliki pozdrav svim forumasima, a najvise za sve one koji su danas na stazi. Sta reci, a ne zaplakati...  :X ...
neko mora i da radi...Nadam se samo da ce situacija kakva je danas da potraje i u narednim danima i mjesecima...
P.S. neka nam je sretno otvaranje sestosjeda na Praci... :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

BAS JE SRETNO )Y( )Y( )Y( )Y( )Y( )Y(

Big_DANE

Quote from: dejan76 on 22 December, 2012, 15:50:58
Quote from: BoleBl on 22 December, 2012, 12:42:13
evo i OC se oglasio...  :DD  :DD

Olimpijski centar Jahorina
ˆestosjed "SKOÈINE" poèeo sa radom
Like ·  · Share · 81 · 3 hours ago

jeste,al kako poceo tako i zavrsio

BRUKA I SRAMOTA
6SED NEISPRAVAN,JEDVA DA SE MRDA A NIKO PAMETAN DA SE SMILUJE I KAZE NAIVNOM NARODU "NEMOJTE LJUDI DOLE,ZICA JE U KVARU"

SVAKA CAST

?????

vip-jahorina

Dejan izgleda pusi one cudne, Haretove cigare  regge

suncica

stala zica, ne znam zasto, sreca pa nisam bila na njoj ......

borisBP

©ta se desilo sa ¾icom? Bilo bi dobro neko da pojasni nama koji nismo gore? ideea:(

Nichifor


vip-jahorina


Nichifor


borisBP

 (:smijeh: jbt stvarno mijat (:smijeh: otisao na kopaonik i poneo kljuè sa sobom

brkic1000

trafo i ne gasi temu o praci   X(   X(   X(

Korisnik

Ja danas na praci odvozio jednu zicu, ne imah problema. Neki lik mi se zalio da je 40 minuta visio na korpi, valjda stala....
posle predjoh na ogorjelicu i dalje je bila pjesma  anan

01xxx01

e dje ste!
:D

visila sam ja danas na praci tacno 45 minuta, pocelo da bude hladno malo rukama u neko doba :-(

nesto im se desilo, stade sestosjed, pa krenu, pa stade, pa krenu, pa vozi 2 metra pa stoji nekoliko minuta, sve zajedno 45 minuta do vrha. uglavnom sam eto uspjela da se spustim jednom i nisam poslije htjela rizikovati.

ALI!!! KONACNO I JA OTVORIH SEZONU!

(L) (L) (L)

vrijeme je bilo za pozeljeti, nekih -5/-6, suncano citav dan, staze uglavnom dobre, ponajbolje mi je bilo na poljicama - i to ona sasvim desna strana jer tamo nije bilo nijednog kamicka i nekih recimo tri skijasa. kamencici se pomalo pojavili na onom standardnom posljednjem dijelu ispod satora, na ogorjelici na takodje standardnom dijelu, i na praci na onom jednom mjestu gdje uvijek progleda. sve u svemu, nista strasno, nije kamenje vec kamencici i moze bez ik'ih problema da se prodje okolo. i karte su bile na nekoj akciji, 20 KM za dnevnu.

dane, ono sam ti ja u rajskim - na prvoj fotki, pored ograde desno, bijela kapa!  ;))

01xxx01


vranex