• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor

ma jebote ne bi smaka svijeta. sranje, al zato ka¾e:

jesi li to ti noris èaèe, oooo, zdravo sveta smaèe.

nije smio

aj prvo dnevno da bude kako treba pa onda noæno

Nichifor

Quote from: HeAd on 21 December, 2012, 20:31:48
Quote from: brkic1000 on 21 December, 2012, 17:04:57
danas pricao sa momkom iz ministarstva omladine, porodice i sporta, bas sam ga pitao za nocno skijanje na jahorini
rekao mi je sledece
da razmatraju tu opciju i da bi verovatno bila isplativia.
staze koje dolaze u opciju za nocno skijanje su praca i poljice, od ogorjelica nema nista a ima mnogo razloga.
e sad kao sve tako i ovo pitanje nosi sa sobom jedan problem
a to je cena ski pass-a?
cena ne moze ostati ista, npr10-dnevnog pass-a, a nekima je i trenutna cena visoka.
predlog resenja takvog problema  bi bio kao dodatna opcija pri kupovini ski passa-a, npr ski pass bez nocnog i sa nocnim
ta cena o kojoj vi pricate 3-5KM je smesna i o tome mozemo da sanjamo, jer je nocno skijanje uvek bilo skuplje od dnevnog, ( ne pricam o ceni ski pass-a nego o troskovima odrzavanje i osvetljenja staze).
cisto orentaciono na Kozari je cena nocnog ski pass-a 13km a dnevnog 15km
odluka bi trebala pasti sledece sedmice navodno do nove godine, cim saznam nesto novo javljam
PS ima li neko slike tog snowboard parka, i kakvi su jump-ovi


Legendo ministarstvo porodice, omladine i sporta nema veze sa nocnim skijanjem na Jahorini, ne daj da te taj farba...

al je odgovorno lice u nadle¾nom organu  WTF


otrov

evo da se prijavim, pozelim mnogo snijega i uspjesnu sezonu ljudima koji zive od jahorine, a onima koji dolaze mnogo lijepih trenutaka  (tea)
share it with friend or two

looka

Sutra sam gore pa se nadam da se vidimo ljudovi! Oni koji me ne znaju ako me skontaju neka se jave obavezno... Zelene hlaèe, smeða jakna, svijetlo plava kaciga!  ole

Bubica Bg

Jao svi najavljujete da dolazite a ja moram da èekam 10ti ... Do tada æu pojesti komp najverovatnije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brkic1000

Quote from: CrniZaharije on 21 December, 2012, 20:35:28
Quote from: HeAd on 21 December, 2012, 20:31:48
Quote from: brkic1000 on 21 December, 2012, 17:04:57
danas pricao sa momkom iz ministarstva omladine, porodice i sporta, bas sam ga pitao za nocno skijanje na jahorini
rekao mi je sledece
da razmatraju tu opciju i da bi verovatno bila isplativia.
staze koje dolaze u opciju za nocno skijanje su praca i poljice, od ogorjelica nema nista a ima mnogo razloga.
e sad kao sve tako i ovo pitanje nosi sa sobom jedan problem
a to je cena ski pass-a?
cena ne moze ostati ista, npr10-dnevnog pass-a, a nekima je i trenutna cena visoka.
predlog resenja takvog problema  bi bio kao dodatna opcija pri kupovini ski passa-a, npr ski pass bez nocnog i sa nocnim
ta cena o kojoj vi pricate 3-5KM je smesna i o tome mozemo da sanjamo, jer je nocno skijanje uvek bilo skuplje od dnevnog, ( ne pricam o ceni ski pass-a nego o troskovima odrzavanje i osvetljenja staze).
cisto orentaciono na Kozari je cena nocnog ski pass-a 13km a dnevnog 15km
odluka bi trebala pasti sledece sedmice navodno do nove godine, cim saznam nesto novo javljam
PS ima li neko slike tog snowboard parka, i kakvi su jump-ovi


Legendo ministarstvo porodice, omladine i sporta nema veze sa nocnim skijanjem na Jahorini, ne daj da te taj farba...

al je odgovorno lice u nadle¾nom organu  WTF


da nije mozda Koprivica nadlezan?
ili je mozda Koroman nadlezan? ( nemam nista protiv Branka)
do sada je ovaj momak pogodio sve, sad dal je on vidovit ili je nadlezan, al znam kad mi je pricao o sestosedu na praci davnooo, pre toga mi pricao o topovima i sestosedu na poljicama i ogorjelici, kad mi je pricao o ciframa poput 40 miliona  uzimao sam sve sa rezervom, cak sam mislio da je to samo jedna politicka prazna prica.
da ne bese Vlade RS mi bi se i dalje klackali na dvosedu, jer od opstine Pale nema `leba....



vip-jahorina

Brkicu,
sve te kontamo, ali ima forumasa i forumasica ovdje koji stoje (sjede) direktno na najvisim pozicijama u vladi ili su toliko usko vezani, da ti na isto dodje.
Vjerujem ja da tvoj izvor sve to zna sto si naveo, ali znamo i mi prije nego sto je on pomislio da bi mogao nesto da zna.

Zazvucah sam sebi kao tarantino ovdje (:smijeh:

vip-jahorina

Aktivirali smo ski info (startna strana + na vremenskoj prognozi), tako da je sad sve na jednom mjestu ...

Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 21 December, 2012, 21:38:24
Brkicu,
sve te kontamo, ali ima forumasa i forumasica ovdje koji stoje (sjede) direktno na najvisim pozicijama u vladi ili su toliko usko vezani, da ti na isto dodje.
Vjerujem ja da tvoj izvor sve to zna sto si naveo, ali znamo i mi prije nego sto je on pomislio da bi mogao nesto da zna.

Zazvucah sam sebi kao tarantino ovdje (:smijeh:

pa ðe si qventine  (:smijeh:


vanja.t

Quote from: otrov on 21 December, 2012, 20:42:02
evo da se prijavim, pozelim mnogo snijega i uspjesnu sezonu ljudima koji zive od jahorine, a onima koji dolaze mnogo lijepih trenutaka  (tea)
Pozdrav za otrova ole ole ole

Vista32

ja nesto nisam u toku Q:-),a gdje su sve postavili haube ?

MilanP

Sta kaze Vipe: YES , NO :DD
napravicu ti nove slicice za ovo :DD