• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

HeAd

sasvim je dovoljno da se otvori dio staze na poljicama, koji je pokriven tanjirom...i to je neshvatljivo da ne mogu uraditi, nek stave nocna ski karta 3-5KM imace profita koliko je Sarajevo i koliko ljudi bi doslo poslje posla da baci par zica...swot analiza se uci na fakultetu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Deni


HeAd

znaci tri bilborda u Sarajevu stavis lika u kancelariji koji ceka 16h sa brilama na glavi...i napises dole: Nocno skijanje, Jahorina!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

peradetlic

Quote from: HeAd on 21 December, 2012, 13:46:11
znaci tri bilborda u Sarajevu stavis lika u kancelariji koji ceka 16h sa brilama na glavi...i napises dole: Nocno skijanje, Jahorina!

(Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

vip-jahorina

Sjecam se tamo prije par godina (do neke 2006) dok je bilo nocnog skijanja u Poljicama, ja nisam isao iz jednostavnog razloga: bila je tolika guzva, i zbog toga mi se nije islo na skijanje; ali smo zato uvijek malo cugali i druzili se pored lifta.
Znaci isprika da nema interesa ne pije vode. I ta guzva je bila od gostiju koji su bili gosti smjesteni na planini. Skoro sam siguran da Sarajevo pocetkom 2000 nije ni blizu bilo zastupljeno na Jahorini kao sad. Tako da bi u principu se jedan 6sjed mogao svaku noc otvoriti i bio bi pun.

HeAd

normalno da bi bio pun, a i ljudi bi mozda dolazili na Jahorinu petkom poslje posla, a ne subotom tako da bi odskijali i nocno petkom i sutradan opet bili na stazi sto bi daleko uvecalo i profitabilnost smjestajnog sektora oli ti hotela, vikendica, kafana, prodavnica...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP


MilanP

Evo i mene :DD
Bravo za sve slike.....

Quote from: scofield on 21 December, 2012, 14:12:37
Nocno skijanje ne mo¾e biti proma¹aj. Jo¹ kad bi se osvetlila staza celom du¾inom nekog 6seda bilo bi super i sigurno bi bilo ljudi. Posebno ¹to sneg nocu daje poseban zvuk jer je hladnije.  ole
Tesko je to izvodljivo, uvek ce biti nekih budala koji bi hteli otic na drugu stazu, a sa vrha mozes gde oces....

peradetlic

Lakiluk, kada je zvanièno otvaranje Praèe? Jel danas ikako radi?

MilanP

Ja sam juce od zicara koji rade na njoj dobio informaciju da ce ona danas biti u funkciji, ali izlgeda da je nisu pustili,

Zvanicno bi trebalo biti sutra u 11

peradetlic

Quote from: lakiluk on 21 December, 2012, 14:23:46
Ja sam juce od zicara koji rade na njoj dobio informaciju da ce ona danas biti u funkciji, ali izlgeda da je nisu pustili,

Zvanicno bi trebalo biti sutra u 11


Hvala na inf.! Nadam se da æe sutra krenuti sa radom i zvanièno i nezvanièno  ;)) ;))...

Big_DANE

Ja sam dobio informaciju da je u toku pravljenje SNOWBOARD parka... i da ce biti gotov za nekoliko dana! :)))))

Bojan NS


Big_DANE

Quote from: Bojan NS on 21 December, 2012, 14:47:48
Quote from: Big_DANE_Almighty on 21 December, 2012, 14:46:22
Ja sam dobio informaciju da je u toku pravljenje SNOWBORD parka... i da ce biti gotov za nekoliko dana! :)))))

To èudo postoji na Kopaoniku, ali zvrlji prazan celo vreme, ja nijednom nisam nikog video tamo, valjda ne pu¹taju bilo koga da ne bi bilo opasnih povreda


Ma joj ako naprave ko na KOPU ...svaka im cast ...ja ne ocekujem neke velike dzampove ....ili ne znam sta...nesto sitno ce to da bude sigurno!

Obelikse ako si na Jahi skokni do Rajskih vidi jel prave tamo nesto!?!?!?!