• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

peradetlic

Quote from: Big_DANE_Almighty on 21 December, 2012, 10:37:30
Peradetlic me preduhitrio za minut...al eto nema veze da na novoj stranici imamo koju sliku! ;) 

Mogu reci da ovi iz OC-Jahorine dobro odradjuju posao sa FB stranicom...snimaka, slika...obavestenja...sve!

regge regge regge regge

vucko1

Hoce li neko iz Beograda za Jahornu danas, popodne?
Mrzi me da idem sam kolima? Treba mi drustvo  ;))

Big_DANE

Хехехее јоооооооооооооооооој ja sam mislio iz NS da zapucam sutra...al imam obaveza...u nedelju moram na put...

IMA LI IKOG DA SE SKIJA NA JAHORINI!? SVE ZICE PRAZNE!????????????

Obelix

Danas je vrijeme idealno za skijanje, temperatura -4, visina snijega 70 cm, staze jako dobro uradjene, a ima skijasa, tek dolaze na staze.. evo i slika :
























Korisnik

Odakle sikdate ove ski info-e, ne radi oc-jahorina sajt....mozda nisu platili odrzavanje :))

Big_DANE

Kralju OBELIKSE ubi sa slikama!  ;(( ;(( ;(( ;(( ;((  Kakva divota! Jebes zivot ako ovako nesto propustas!  3:(  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((  (PIVA) (PIVA) (PIVA)



vip-jahorina

slike su obecavajuce, ja predpostavljam da ce sutra biti jos bolje :-) a onda tuce jugo  X(

acixon


HeAd

iza Termaga kako vidim na kameri neki hokej sa metlama  (Y)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

raca

Bice otopljenje dva dana, neki blagi plus, posle toga opet padavine.

Ovde ima vise modela prognoze, prema ovome, nije tako lose...
http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-jahorina/gfs/11/133800/0/meteogram
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

jednostavan41

da znam - znao bi


borisBP

Na Jahorini smak snega kreæe u ponedeljak. Kakve su trenutno staze i kad vidim prognozu plaèe mi se.

Bojan NS

Ima jedan KimiVB, taj prognozira na infokop.net vreme za Kopaonik, voli èovek to da radi iz hobija, da ga zovnemo ovde da prognozira?  (:smijeh:

Big_DANE

Sto se tice NOCNOG SKIJANJA ...ovakav odgovor dobijem :  Previse su veliki troskovi za nocno skijanje, a previse malo zainteresovanih. U slucaju kad bi se povecalo interesovanje nije iskljuceno da ne bi radili i na tom projektu  X( X( X(

Sta vi mislite o tome?  Da li stvarno nema dovoljno ljudi da se otvori jedna staza npr. Ogorjelica 2 za nocno skijanje!?