• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Obelix je uzeo nas tenk sam  anan
Sto se tice politike, pustimo je po strani, a sto se mene tice, niti Dzombic niti Dokik ne moraju nikad vise na Jahorinu doci. Daleka im kuca bila od moje jahorinske!

Ajmo sad na Jahorinu:
lijepo je sto nas prate na forumu i prema izvjestajima stimaju zice. Mada bi bilo isto tako dobro da sve zice rade svaki dan (naravno, ukoliko vrijeme to dozvoli).
Vrijeme je skoro idealno, mirno, doduse malo maglovito, ali snijega kao u prici, staze fenomenalne.

borderka

lajk za vipa, konkretno, kratko i jasno... vidimo se za vik (nije bitno na kojoj stazi) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Deni

Quote from: lakiluk on 20 December, 2012, 19:46:46
EVO INFORMACIJA IZ PRVE RUKE:::
Sutra ce raditi SVE...
Naravno ako vremenske prilike dozvole....
Sestosed Poljice
Sestosed Ogorijelica 1
Sestosed Praca
Dvosed Ogorijelica 2
Lift Poljice
Lift Olimpik
Lift Rajska Dolina
Baby lift .....


Nadam se da se radujete  ole ole ole ole ole

Napokon lijepa vijest!
ole ole ole ole ole ole ole ole

peradetlic

Quote from: lakiluk on 20 December, 2012, 19:46:46
EVO INFORMACIJA IZ PRVE RUKE:::
Sutra ce raditi SVE...
Naravno ako vremenske prilike dozvole....
Sestosed Poljice
Sestosed Ogorijelica 1
Sestosed Praca
Dvosed Ogorijelica 2
Lift Poljice
Lift Olimpik
Lift Rajska Dolina
Baby lift .....


Nadam se da se radujete  ole ole ole ole ole


To to, to je to....  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Quote from: borderka on 20 December, 2012, 20:48:25
lajk za vipa, konkretno, kratko i jasno... vidimo se za vik (nije bitno na kojoj stazi) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(Y) Dr¾ se Poljica, tamo èe bit TV kamere!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ali, obavezno - èuvaj se! hug:(

suncica

Pustanje u rad sestosjeda skocine u subotu u 11 to vam je zvanicna informacija ole ole ole ole ole ole ole ole

brera


MilanP

Quote from: suncica on 20 December, 2012, 21:01:50
Pustanje u rad sestosjeda skocine u subotu u 11 to vam je zvanicna informacija ole ole ole ole ole ole ole ole
Sestosed Skocine ce raditi i sutra :DD a u subotu u 11 je zvanicno otvaranje :DD

borderka

Quote from: brera on 20 December, 2012, 20:55:20
Quote from: borderka on 20 December, 2012, 20:48:25
lajk za vipa, konkretno, kratko i jasno... vidimo se za vik (nije bitno na kojoj stazi) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(Y) Dr¾ se Poljica, tamo èe bit TV kamere!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ali, obavezno - èuvaj se! hug:(
uh to je nesto za mene... moracu nabaciti puder i maskaru hahahaha :bravo::(

acixon

ijao gospodjo super vijest znaci JA za vikend  anan

MilanP

Nazalost sutra nisam u mogucnosti da dodjem ali zato vikend :DD

vip-jahorina

opet od nedjelje-ponedjeljka neki jugo na vidiku  X(

Obelix

Ovo sam maznuo tenk od vip-a, pa morao sam otici da slikam a gore samo tenk izlazi :DD i evo usput svjeza informacija, napadalo je novih 2-3 cm snijega veceras, mozda ce i nocas malo tako da ne treba brinuti za taj jugo vjetar  fuf  :DD

Custom


anger

Subota bi trebala biti perfektna, dobar minus a sunce, ludiloooooo. Ne smijem se previse skrsiti na derneku u petak, valja skijati  (PIVA) (PIVA) (PIVA) WTF