• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MilanP

Pa Dodik je dao pare za tu garazu iza sestosed Praca, tako da ga on mora i otvoriti :DD
P.S Kad su mu rekli da ne mogu otvoriti garazu Poljice rekao je da se ona mora otvoriti pa makar samo na taj dan kad on bude tu :DD

MilanP

Jel neko primetio da je za iduci utorak najavljen jugo  X( X( X(

skiDeki

I prva dva sestoseda su se vrtila u prazno sve dok Dodik nije dosao i presekao crvenu vrpcu.. dobro se secam :)

Opet ono na J... pocetkom sledece nedelje, izgleda da nece biti snazan prodor kao prosli vikend i da nece napraviti neku stetu..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


HeAd

Quote from: lakiluk on 20 December, 2012, 14:48:44
Pa Dodik je dao pare za tu garazu iza sestosed Praca, tako da ga on mora i otvoriti :DD
P.S Kad su mu rekli da ne mogu otvoriti garazu Poljice rekao je da se ona mora otvoriti pa makar samo na taj dan kad on bude tu :DD

P.S. nije Dodik dao pare vec su to pare poreskih obveznika t.j. sviju nas i kamo srece da su ucestalije posjete i Dodika, i Dzombica i drugih predstavnika RS, te turistickih organizacija.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Quote from: HeAd on 20 December, 2012, 15:12:35
Quote from: lakiluk on 20 December, 2012, 14:48:44
Pa Dodik je dao pare za tu garazu iza sestosed Praca, tako da ga on mora i otvoriti :DD
P.S Kad su mu rekli da ne mogu otvoriti garazu Poljice rekao je da se ona mora otvoriti pa makar samo na taj dan kad on bude tu :DD

P.S. nije Dodik dao pare vec su to pare poreskih obveznika t.j. sviju nas i kamo srece da su ucestalije posjete i Dodika, i Dzombica i drugih predstavnika RS, te turistickih organizacija.
100mu gromova ljudi govorimo o garazi na Poljicama i sestosjedu Praca, to bi trebao otvoriti VIP ili neko ko je pisao uz sve i jedno drvo na Jahorini....
To je super stvar za jahorinu, ne kontam sta ce ta svita gore, neka puste na TV snimak od otvaranje ovih prije sestosjeda-nece niko ni skontati razliku

HeAd

ta svita odlucuje o daljnjim projektima vrlo vaznim za Jahorinu zato je dobro da su gore cesce...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brkic1000

HeAd svaka cast, preduhitrio sam
Dodik je rasporedio nase pare i imamo pravo biti nezadovoljni jer je ono sve nase (drzavljanina RS), nije ni Dodikovo ni SNSD-ovo
a to sto Dodik kupuje glasove na svakom cosku to je druga prica, pa ovde po B.Luci Gavranovic sekao vrpcu za svaki saht :)
mislim da tu ima osoba koji su mnogo zasluzniji i mislim da bi takve osobe trebalo gurati, krenuvsi od VIP-a (iako momka ne znam, kroz forum vidim da je covek od akcije) i mislim da rukovodeci trebaju da budu takvi kao on i njemu slicni, mislim da ce nas ta stranacka pripadnost unistiti, pogotovo jer se guraju neki `kadrovi` koji bi unistili i Svajcarsku.
porazavajuce je to sto Kozara u kojoj nije ulozeno ni 50-ti deo kao sto je ulozeno u Jahorinu funkcionise 10 puta bolje od Jahorine, al direktor rudnika Ljubija (MladenJelaca) drzi to sve pod kontrolom, covek je skoro svaki dan na stazi, on kao direktor pa pomogne onim radnicima, zato sve i funkcionise....
Na Kozari 10cm snega i cim je 0 C pale topove rade ratraci, i sa 30cm otvaraju stazu, parking uvek ociscen, ima i nocno skijanje, oni radnici su maksimalno korektni, hoce ti pomoci, (momak se prosle godine povredio, ma oni lete, pale gaze izvlace, nisu ga ni izvukli gore, vec je gore cekala hitna, dok na Jahorini iz licnog iskustva znam da nisu bas azurni)
cena ski pass-a za 10 dana je ista kao i na Kopanoiku, a Kopaonik ima 55km Jahorina cca20km, tako da i po pitanju ski pass-a cena nije povoljnija.
kao sto rekoh nocnog i nema....

kao sto gore neko rece, sve su to sitnice koje, pogotovo stranci, gledaju.


borisBP

Sutra æe biti pravi dan, treba to da iskoristi ko god mo¾e...  ole

RC04

Quote from: scofield on 20 December, 2012, 17:18:38
Sutra æe biti pravi dan, treba to da iskoristi ko god mo¾e...  ole

Da ne bude kao nekad  (1976) na Cvijanovoj "ako vas bude dovoljno upalicemo lift"? Vuk dlaku mjenja, cud nikada.
Sudeci po cijenama ski-karte a pogotovo ako gledam cijenu po kilometru  mora da je  staza perfektno,utabana a i da
ti pice nude kad sjednes na sestoguzu. ;))

Obelix

Temperatura -6, visina snijega oko 70 cm, trenutno ima magle, svi putni pravci su prohodni.. Zato sutra svi na stazu :DD











a na praci vrti sestosjed, kada krece jos se ne zna..  :DD




brera

 (Y) :bravo::( :bravo::( Obelix  ideea:( jel ti VIP prodao/posudio svoj "tenk"?? (:smijeh:

MilanP

EVO INFORMACIJA IZ PRVE RUKE:::
Sutra ce raditi SVE...
Naravno ako vremenske prilike dozvole....
Sestosed Poljice
Sestosed Ogorijelica 1
Sestosed Praca
Dvosed Ogorijelica 2
Lift Poljice
Lift Olimpik
Lift Rajska Dolina
Baby lift .....


Nadam se da se radujete  ole ole ole ole ole

acixon