• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bubica Bg



raca

Znamo svi sta ocekujemo gore, ali ne mogu reci da me bas nista ne nervira.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


Bubica Bg



Ime

Ne znam kako neko moze biti zadovoljan cijenom od 33 KM za dnevnu kartu. Dnevna karta u Austriji ili Italiji je u prosjeku nekih 80 KM, s tim da je njihov standard nekih 5 puta veci. Kada se to uzme u obzir, a tek ono sto se dobija za tu cijenu, nejasno mi je zadovoljstvo cijenom kod nas!? A de ne spominjem zvanicnu informaciju OC Jahorina od neki dan da ce vertikalni transport (sestosjedi) raditi "ukoliko bude dovoljan broj skijasa". Ne moram napominjati da nije u pitanju kolicina snijega ili vremenski uslovi.

Siguran sam da na ovom forumu ima ljudi koji su skijali u inostranstvu, i da znaju da se za placenu makar jednu kartu pale svi moguci kapaciteti. I naravno da vecina ljudi nece rizikovati da se za 33 KM (20 KM sada u predsezoni) vozi tanjirom zato sto nema dovoljno skijasa da se upale sestosjedi.


HeAd

jeftiniji ski pass, jeftinija klopa i jeftinije pice u odnosu na EU skijalista...jedino sto ljude drzi da dolaze gore, cim to poskupi niko nece ni dolaziti...sem entuzijasta i ljudi sa ovog foruma koji se gore nadju pa popiju i prozbore koju...

sve u svemu danas se magla kako vidim podigla i savrsen dan za jedan slalom baciti...a ja u fuckn kancelariji devil X( puf:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

da znam - znao bi



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Radiohead