• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

anger

Jel to dnevna cvaja u subotu? Svejedno planiram biti gore nego cisto da znam  ludzatobom:((

Custom


Big_DANE


Custom

Quote from: Big_DANE_Almighty on 20 December, 2012, 00:34:12
Quote from: Custom on 20 December, 2012, 00:22:33
Pa radi li ista sutra ? -.-

Heheheh...sutra ces saznati! :P :P

a hocu cim iz kreveta ustanem ujutro da sprzim gore,zato ne zelim da me iznenadi kako nista ne radi  X(

jednostavan41

maloprije sam razgovarao sa prijateljem inace je iz banjaluke,prosle godine je bio na zimovanju na jahi, i kaze mi da je jahorina prelijepa ali... da ce opet doc tek kroz koju godinu kad se na jahorini dosta stvari promijeni
ovde ima  na forumu  raje entuzijasta koji vole jahorinu(ima i onih koji zive od jahorine i skijanja ) i bude tu i tamo kritika pa i zestokih ali se opet svede na to da nam je na  jahorini najbolje ,ali jahorina ne moze zivjeti i opstati a jos manje napredovati bez gostiju,i ja se zapitam koliko bude onih koji odu nezadovoljni a njihov glas se nikad necuje, a jahorina izgubi goste za u buduce ne samo u njima nego i u njihovim prijateljima kojima oni prenesu svoje vidjenje.
Ti ljudi jednostavno nemaju vremena niti zele da se zamaraju ispravljanjem krive drine nego lagano u tisini izaberu slijedecu destinaciju, a ko gubi.... gubi jahorina ljudi koji zive od jahorine i gubim i ja na kraju koji volim doc na jahorinu i uzivat u njoj jer MANJE GOSTIJU ZNACI MANJE PARA ZNACI MANJE INTERESOVANJA MANJE ULAGANJA MANJE SADRZAJA MANJE USLUGA..........
ma sad i ovaj post pisem i razmisljam hocel se nac JAHOPATRIOTE pa me napast ko PROVOKATORA ili neznam ti ja sta i kontam jel mi treba ovo uopste,i razmisljam najbolje je ko moj prijatelj,biraj ono sto ti godi i to je ALI..... volim doc na jahorinu,drago mi da nasi ljudi zarade,i volim da uzivam na jahorini PA ZATO OVO I PISEM
da znam - znao bi

Radiohead

Ok ti je svaka, poredlazem da otvorimo novu temu-pa da tamo razglabamo,ako vec nije otvoreno 100tinjak puta

Kova

@ Jednostavan....
Tvoj post je po meni potpuno realan i sve si u pravu, moze te napasti samo neko ko ne razumije sta pises, nego eto da se i on oglasi ili neko kome tvoje pisanje nije po volji / interesu.

Ima jos jedna stvar koja mene tisti, a to je da nasi ljudi nemaju mogucnost kao drugi u normalnom svijetu, da lokalci na licnu kartu nemaju popust od minimalno 50%, za sto bi trebalo da se izborimo, pa ako treba i kroz neke peticije na kraju i protestno okupljanje ako dotle dodje.... OK, manja cijena, ali to znaci i vise ljudi, koji ce osim pasa ostaviti i neki dodatni novac na J i za druge sadrzaje, za turiste se ne brinem, ovde govorim samo o lokalcima. MEdjutim dok cutimo, trpimo, sto bi neko radio za nasu korist.

mijat


HeAd

Na Jahorini je pogresno rukovodstvo, a sto se tice ulaganja same drzave u Jahorinu mislim da je to sasvim OK za ova vremena koja nisu nimalo bar na ovim prostorima vesela...evo sada koliko sam
cuo 2017 olimpijada za mlade, pa vec sada treba da imamo ljude koji ce napisati projekte i izvucu novac koji ce EU sigurno dati i za Jahorinu i Bjelasnicu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

adrenalinbn


vip-jahorina

ja mislim da ovdje na forumu je velika vecina JAHPATRIOTA, koji su spremni ipak normalno i konstruktivno razgovarati o problemima koji nas okruzuju.
Sto rece Mijat, meni je samo glupo kad mi neko prica neke price i hvali ono sto nije, ili kudi tek tako  austin:(
A naravno da moramo pohvaliti ono sto jest, a skrenuti paznju na ono sto nije dobro. Ne vjerujem da ce se iko ovdje protiviti takvim stvarima.


Bubica Bg


dale

Jes' Bubice,ali sa veæim cenama oèekuj i adekvatan broj "nafuranih",veæ sada poèinju da besne sankama po JA.

raca

Ja nikad nisam zamjerao to sto nedostaje moderne infrastrukture, uvijek mi je to stvar neke objektivne (ne)mogucnosti. Ono sto me iznerivra su 'sitne' stvari, koje mogu bez velikih ulaganja da podignu kvalitet skijalista, a da ne spominjem sve stvari koje su u domenu vjerovali ili ne, tipa retardirani postupci i bezobrazna neodgovornost.

Gledajuci generalno, kao skijaliste opet nije lose, iz godine u godinu, desi se po neki napredak.

Sto se tice 'nafuranih', Jahorina bi vise profitirala kad bi pokusala da popuni staze onda kad su praznije, sa 'jeftinijim' ali masovnijim trzistem. Nafurani vole publiku, ako ima mase eto i njih. Na Kopaoniku cete vise sresti poznatih licnosti u Rtnju na onim klupama nego u Grandu kod Kostica.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.