• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

S obzirom na ovu maglu gore na Jahorini povlacim ovu da je VIP na sigurnom i toplom austin:(

Big_DANE


djmiros

Evo slikeod prosle sezone ...
radi poredjenja

brera

Sa malo poreðenja, ova "zatrpana" je iz februara, kad je bilo  (snow) (snow) u pm. regge Ko zna kako èe bit u februaru 2013? Pa da usporedimo! Gataraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

vip-jahorina

Nocnog skijanje nece biti do daljnjeg. Nema reflektora i nece ih u dogledno vrijeme postaviti.

Usporedba sa febraurom je preuranjena, prosle sezone je stvarno bilo puno snijega.

Sajtrix

Ma daj ako ne mozete postaviti reflektore sta....nemoj sad da elektricare povedem sa sobom iz elektro distribucije "Derventa"  WTF
DJ Sajtrix

SVOXY

FLOWBOARD

MilanP

Quote from: SVOXY on 19 December, 2012, 21:43:21
dali neko ima informaciju sta ce raditi od zica u petak,subotu i nedelju ili ce biti po starom nema dovoljno gostiju pa se ne isplati pokretati vertikalni transport !? Ako VIP ima neku informaciju o ovome bio bih mu veoma zahvalan da nas sve ovde na forumu informise o situaciji ! Dali dolaziti ili ne ? Nadam se pozitivnom odgovoru ili cemo Jahorinu koju toliko volimo zaobilaziti u ¹irokom luku ! Pozdrav mom bratu ¹uma -keru koji pravi najbolju jagnjetinu na Jahorini.
Sto se tice cetvrtka i petka mislim da nece pustati sestosede, eventualno Ogorijelica 1, za vikend ce ako vreme dozvoli sav vertikalni transport osim Dvoseda poljice biti u funkciji....

Custom

radi li sutra sestosjed ogorjelica


MilanP

To za sestosed Ogorijelica nije sigurno, za Poljice i Pracu znam sigurno da nece pustati, Ogorijelica ce biti pustena ako bude dovoljno skijasa....

vip-jahorina


bnbg

Radice sve zicare za vikend. Imam pouzdane informacije. Rekao mi onaj rumeni sto prodaje rakiju na praci.
Kaze sa ce i praca da radi.

Custom

Quote from: lakiluk on 19 December, 2012, 22:47:55
To za sestosed Ogorijelica nije sigurno, za Poljice i Pracu znam sigurno da nece pustati, Ogorijelica ce biti pustena ako bude dovoljno skijasa....

hoce li barem dvosjed ? :D

bnbg

Vise nece, razmontirali ga. Sestosed pustaju u subotu. Milina za rumenog, ne mora da lovi one korpe
od dvoseda.