• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MilanP

Quote from: Radiohead on 19 December, 2012, 11:40:52
Nema VIP-a, da nije nestao u onoj akciji od prije neki dan u Royalu  ;((
hahahahaha moze biti.....
Ili je naletio ne neku brlju :DD pa ne moze glave da digne :DD

igord_igord

Da li neko zna, kolika je visina snijega na Jahorini?

vip-jahorina

Sad je vase vrijeme za izvjestavanjem :-)
U principu nema nista novo, snijeg nas zatrpava,  staze su i prije snijega bile dobre, tako da ce sada biti odlicne.

Radiohead

Hehehe, ma to je nas VIP, sjedi u pritvorskoj jedinici i opet misli na nas austin:(

Kova

Ljudi, kakve li su sanse da se na J obezbjedi nocno skijanje, mislim da je to veliki nedostatak.

HeAd

oko tog nocnog skijanja ni meni nije jasno...realno Sarajevo je na pola sata, znaci ima ljudi koji rade do 16h i dosli bi poslje posla malo se zezati i spustiti par puta...imam osjecaj da rukovodstvo to ne moze da skonta jer ocigledno niko ne radi do 16h pa da zna kako je to... jbt, iz Banjaluke ljudi idu na Kozaru na nocno, a Kozara sat vremena od BL i to malte ne obicno brdo nasprem Jahorine.... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Ha i meni to nije nikako jasno, prije da nema volje da se to rjesi nego da je nesto tehnicki il iinvestiociono zahtjevno. Mislim da treba rasvjeta i osoblje koje radi na pojedinim dijelovima vertikalnog transporta (pretpostavljam da ne bi radile sve staze)...

MilanP

Mislim da bi bilo dovoljno da se osposobi lift poljice za nocno skijanje tj. pola staze...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SVOXY

Srecna slava svima KOJI SLAVE ! Interesuje me dali ce u petak ,subotu i nedelju pustiti u rad Poljice sestosed,Ogorjelicu sestosed i Skocine ili ti Pracu ?Dzaba da dolazimo i prevaljujemo toliki put radi Zelje i Olimpika ! anan (PIVA)
FLOWBOARD

Big_DANE

Ma ljudi bre...sta vam je to je projekat ipo za OC....zamislite treba staviti 5-6 reflektora i 3-4coveka..i nekog iz gorske sluzbe... veeeeeeeeeeeeeeeeeliki poduhvat!

Ne mogu ni staze da obiljeze kako valja a ne nocno da naprave! Tragedija!

Sajtrix

hahaha, sta kazes ne mogu ni staze obiljezit LOL, ako nocno ima na kozari trebalo bih da bude i na Jahorini msm, nije fer :)
Srecna slava svima koji slave Svetog Nikolu..
DJ Sajtrix

brera


Radiohead

Quote from: lakiluk on 19 December, 2012, 11:43:39
Quote from: Radiohead on 19 December, 2012, 11:40:52
Nema VIP-a, da nije nestao u onoj akciji od prije neki dan u Royalu  ;((
hahahahaha moze biti.....
Ili je naletio ne neku brlju :DD pa ne moze glave da digne :DD
Evo pod velikim pritiskom i sa jos vecim brojem upita, moram javno da izrazim demant na ovu vijest,i da kazem da je plod moje bolesne maste :X
VIP je vjerovatno na sigurnom i toplom!
Hvala na razumijevanju

brera