• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

brera


borderka


Big_DANE

Quote from: brera on 18 December, 2012, 20:54:54
regge Nema tu tolko publike pa joj izgleda nije interesantno. regge Ma ¹to vi¹e takvih, dr¹te se Poljica i promenade, neèemo imat gu¾ve i ostaèe dulje sreðene staze Ogorjelica, Praæa, Ÿelja, Olimpik, i neèe se èekat na pièe u Rajskim, Bijelom, Kod Ace... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: borderka on 18 December, 2012, 21:28:59
Quote from: brera on 18 December, 2012, 20:54:54
regge Nema tu tolko publike pa joj izgleda nije interesantno. regge Ma ¹to vi¹e takvih, dr¹te se Poljica i promenade, neèemo imat gu¾ve i ostaèe dulje sreðene staze Ogorjelica, Praæa, Ÿelja, Olimpik, i neèe se èekat na pièe u Rajskim, Bijelom, Kod Ace... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
otkud toliko hejta u jednom postu??? izvini sto postojimo i ja i poljice i moja pubilika  ole

Ma BRERA bre vise provede vremena u KAFANAMA nego na stazi!! Matori dizelas ne moze da upali! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. @Borderka ... ma pusti njega on se samo ZEZA...voli da potpaljuje...zar nisi skontala do sad!  ideea:(  anan anan

borderka


MilanP

Ja stvarno ne znam po cemu su Poljice dobra staza :DD sto je raja toliko voli...

jednostavan41

kad ima snijega, i sve zice rade za mene su sve staze dobre,

da znam - znao bi

BOJAN-BG

Kad ima snega sve valja,pa i svaka rakija

Milos CTS

Pustite ljude da vole Poljice manje guzve na drugim boljim stazama ;)

borderka

Quote from: jednostavan41 on 18 December, 2012, 21:37:50
kad ima snijega, i sve zice rade za mene su sve staze dobre,


vidis kako si fakat jednostavan  :bravo::( ma i meni je ok svaka staza, al eto valjda sam navikla na poljice A I NA PUBLIKU (mada nemam pojma koju) al hajde de... :DD

Bjelasnica84

ma kakve poljice, rajska dolina ubjedljivo najbolja, onda ide praca, ogorijelica, pa tek na kraju poljice...

borderka

omg javni linc zbog poljica... ima li iko jos da voli poljice ili ce me jos izbaciti sa foruma hahahahahha

MilanP

Quote from: borderka on 18 December, 2012, 21:43:22
omg javni linc zbog poljica... ima li iko jos da voli poljice ili ce me jos izbaciti sa foruma hahahahahha
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nova informacija za Sestosed poljice, Dodik ce ipak otvoriti garazu ali ce nakon otvaranja ona prestati sa radom :DD

Big_DANE

Quote from: borderka on 18 December, 2012, 21:43:22
omg javni linc zbog poljica... ima li iko jos da voli poljice ili ce me jos izbaciti sa foruma hahahahahha

EJ BRE TISINA TAMO ....NE DIRAJTE MI BORDERKU!!!!! IMA SVE DA VAS ISTUÈEM!!!!  BRERA I MIJAT ZNAJU KAKO TO IZGLEDA!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


looka

Radiæe samo ne punim kapacitetom kako sam ja shvatio...