• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

raca

Kad ce vise ljeto, dosadi ovaj snijeg...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


brera


borderka


borderka

bilo bi steta da sestosjed na poljicama ne radi, jer su poljice realno najbolja staza... a na dvosjedu se nikom od nas, vjerujem, ne klacka

MilanP

Radice sestosed poljice, samo verovatno bez garaze

borderka

mislim da cemo jos ovu sezonu prezivjeti bez tih garaza...

acixon

prezivjecemo naravno, ali mislim da je steta ako su vec napravili garazu da zbog papirologije nije u funkciji

Filipino

Ma bit ce to sve OK.
k'o po obicaju......sve u zadnji cas

brera


bnbg

Bice snega ove sezone. Sve prognoze to pokazuju.

DarkoN

Quote from: borderka on 18 December, 2012, 17:28:23
bilo bi steta da sestosjed na poljicama ne radi, jer su poljice realno najbolja staza... a na dvosjedu se nikom od nas, vjerujem, ne klacka
sad si me zabrinula sa ovom izjavom.  zar je moguce da su poljice nekome najbolja staza?  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 18 December, 2012, 19:47:43
Quote from: borderka on 18 December, 2012, 17:28:23
bilo bi steta da sestosjed na poljicama ne radi, jer su poljice realno najbolja staza... a na dvosjedu se nikom od nas, vjerujem, ne klacka
sad si me zabrinula sa ovom izjavom.  zar je moguce da su poljice nekome najbolja staza?  devil:( devil:( devil:(

Ocigledno Borderka nije krocila na drugi kraj Jahe...Ogorjelicu Pracu...  puf:) puf:) anan anan

borderka

Quote from: Big_DANE_Almighty on 18 December, 2012, 20:12:59
Quote from: DarkoN on 18 December, 2012, 19:47:43
Quote from: borderka on 18 December, 2012, 17:28:23
bilo bi steta da sestosjed na poljicama ne radi, jer su poljice realno najbolja staza... a na dvosjedu se nikom od nas, vjerujem, ne klacka
sad si me zabrinula sa ovom izjavom.  zar je moguce da su poljice nekome najbolja staza?  devil:( devil:( devil:(

Ocigledno Borderka nije krocila na drugi kraj Jahe...Ogorjelicu Pracu...  puf:) puf:) anan anan
devil pih... naravno da jesam al ipak poljice poljice poljiceeeeeeeeeeee  ole

borderka

ps bordala sad za vik na ogorjelici... ma NULA bodova  devil