• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Jel nam to Dekia rakija uzela pod svoje ne moze da potrefi postaviti slike izgleda da trenutno vidi 2 laptopa pa se zbunio ne zna na koji da okaci (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

adrenalinbn

neka ste vi otvorili sezonu a nama ''kancelarijskim pacovima'' ne preostaje nista drugo nego da po nekad zatvorimo oci i napravimo po neku zicu X( X(

Bjelasnica84

Evo na TVSA emisija o olimprijadi za mlade 2017. gosti Alija behmen, gradonacelnik Istocnog Sarajeva...

I da pitam jel pod 47 topova na jahorini spadaju oni stubovi sto prscu ?  :PP

majasamaja

Nikako mi se nesvidja ova prognoza za vikend    :<)

vanja.t

Quote from: majasamaja on 13 December, 2012, 20:17:38
Nikako mi se nesvidja ova prognoza za vikend    :<)
Nesekiraj se ovaj mali plus nista nemoze da uradi stazama.Mozda ce staza biti malo meksa i sporija sto i nije lose ako si pocetnik.

majasamaja

Quote from: vanja.t on 13 December, 2012, 20:21:10
Quote from: majasamaja on 13 December, 2012, 20:17:38
Nikako mi se nesvidja ova prognoza za vikend    :<)
Nesekiraj se ovaj mali plus nista nemoze da uradi stazama.Mozda ce staza biti malo meksa i sporija sto i nije lose ako si pocetnik.
Mene vise brine najavljena kisa na nekim prognozama



vanja.t


BOJAN-BG



BOJAN-BG

Da se i ja javnem, doduse sa bokijevog profila, ne smem ga odjaviti zaboravio je lozinku...

Danas skijanje ekstra, sunce staze za 10, sta da vam kazem slike govore, rakija udara u glavu ko bosanac (:smijeh:
Malo se odmorilo sad idemo dalje 8))

MilanP

Quote from: BOJAN-BG on 13 December, 2012, 20:56:28
Da se i ja javnem, doduse sa bokijevog profila, ne smem ga odjaviti zaboravio je lozinku...

Danas skijanje ekstra, sunce staze za 10, sta da vam kazem slike govore, rakija udara u glavu ko bosanac (:smijeh:
Malo se odmorilo sad idemo dalje 8))
Zato je tu reset password :DD

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Stanje na Jahorini je ozbiljno kriticno!!! Razlog je sljedeci: Sad sam se direktno cuo sa Dekiem sjedi sa Vipom, Bojanom (jos nekim glasovima sa strane) cugaju rakiju do kad ce cugati to je tesko pitanje jer se Deki dobro naoruzao sa domacom brljom  ludzatobom:(( ovaj put je dobro upoznat kolika kolicina rakije je potrebna za druzenje na Jahorini, snijeg oko vikendice gdje cugaju se istopio od vruce atmosfere koju rakija stvara . Zato ko sutra ide gore neka dobro pripremi zeludac od tolike rakije i krokodila bi provarili  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

spok

Temperatura od neka 2-4 stepena, koliko je "kriticna"? Koliko je snijeg tezak, ili je i dalje moguce iole normlalno voziti?