• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

moze li iko da nam kaze sta radi od zica jer ni na jednom sajtu nema te informacije
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Obelix

Jutros, 9 casova, -10 stepeni, sve spremno za danasnje skijanje.. :D








DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Obelix

U funkciji su Ogorjelica 2, Olimpik, Zeljo! Staze su uradjene tokom noci, prema tome skije u ruke i pravac Jahorina :D

starca

Dali ce biti kise petak - nedelja ??? Zna li se neka prognoza...?  :SS

peradetlic

Quote from: Obelix on 12 December, 2012, 10:51:43
U funkciji su Ogorjelica 2, Olimpik, Zeljo! Staze su uradjene tokom noci, prema tome skije u ruke i pravac Jahorina :D

Radi i lift Poljice...

Kova

Gledam ovaj novi sajt, koji je odlican, lijepo uradjen i funkcionalan. A sa druge strane koliko mu je malo paznje posveceno, u eri modernih komunikacija i interneta umjesto da nadju nekoga ko ce non stop raditi na sajtu u informisati ljude o aktuelnom stanju, oni ga azuriraju 1 dnevno (maksimalno). Dok mi ovde moramo djeliti informacije "u ilegali", kao otpisani... =)

Gospodo iz OC, znam da citate, ajde malo inicijative da iskoristite odlican sajt koji vec imate i da svima bude od koristi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo ode na planinu malo dok sam dosao k sebi regge sa ervicom moram ga malo uciti danas ce mu biti odlicno radi dvosjed  (Y) 

Big_DANE

Quote from: starca on 12 December, 2012, 11:05:14
Dali ce biti kise petak - nedelja ??? Zna li se neka prognoza...?  :SS

Covece namoj o kisi pogledaj kakvo je stanje sad...i ako padne nece se otopiti ...taman ce se napraviti vrh podloga za naredni  (snow)  ludzatobom:((

Proradila kamera na Ogorjelici ( hotel Kosuta ).....








Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sto ovo nema nikoga na Ogorjelici??  mislim nema auta  ideea:( jel ko sta vidio i ako vidi nek uslika na webcameri

borisBP


Big_DANE

Evo na zvanicnoj stranici OC-a na facebooku :

Danas su aktivne sledeæe instalacije:

Lift "Poljice"
Dvosjed "Ogorjelica 2"
Lift "Olimpik"

Visina snijega: 90 cm
Brzina vjetra: 10 m/s
Temperatura: -14 C

majasamaja

Kamera na Ogorjelici nesto spava, ali opet makar se promjenila slika i nema vise trave :)
(Y)

acixon

po kamerama se cini kao prelijep dan,uzivajte koji ste gore   ole

vip-jahorina

Kamera na ogorijelici je proradila ali je pokazivala neko ludo vrijeme (1999) pa sam je skinuo da joj u miru pristupim. Sutra je nazad.

Na Jahorini trenutno hladno, kroz prozor rajskih vrata opet vidim propaduje snijeg, evo slika.