• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BL

Kada se vidi ona magla\ snijeg na kamerama pri dnu staza, jasno je da na vrhu moze biti gadno nevrijeme. Bice jos dana.


Kova

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2012, 14:47:26
Mislim da nema smisla da momcima iz tehnicke sluzbe ista prigovorimo, oni se prilicno bore sa datom im situacijom.

Ovo podrzavam i cijenim! Ovi momci su na licu mjesta i daju sve od sebe, kad je u pitanju bilo koja firma a ne sam OC.
Kritika uvijek ide upravi, jer oni su za to placeni (da stvari (ne)funkcionisu).


skiDeki

Niko ne moze da utice na vreme i sta je tu je.. Danas je bilo lose i nisu mogli pustiti zice, zato je i sutra skijanje gratis, tako da mi je to sasvim ok odluka oc-a.

Sto se tice momaka koji su na liftovima, samo rec hvale za njih!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Korisnik

Bio gore, napravio dvije zice i odustao, radio je samo olimpik,sa cestim zastojima. Vrijeme kriticno, staze blagi uzas, pada snijeg i na vrhu odnese vjetar....ne bih nikoga krivio, jednostavno losi vremenski uslovi.
Sutra ce biti odlicni cini mi se.


baja

Sad sam sa Jahorine i znam kompletnu danasnju situaciju oko zice tj sajle koja je pala...skijasi bi se trebali malo pridrzavati nekog reda na zicama i nebi bilo problema decko je skijao ispred mene,ljuljao je sajlu  i pustio se prije stuba na dva tri metra i sajla ja pala dobro smo prosli jer su na liftu bila djeca iz ski kluba Jahorina da je djete zica udarila mislim da bi teske povrede imalo,,ZATO APELUJEM NA SVE SKIJASE ILI BORDERE DA VODE racuna o znakovima da nevijugaju putem trase da se NE pustaju na mjestima gdje to nije predvidjeno znakom,znakovi postoje postojali su i danas momci na zici koji rade nista krivi nisu KRIV je nestrucan skijas koji glumi mangupa i silu zbog kojeg je neko mogao danas da nastrada a ujedno nam je pokvario dan za skijanje,takvima treba zabraniti da skijaju i da borave na planini.

anger

Nakon sto sam gore proveo tri sata mogu samo reci da mi je bilo super. Staze su katastrofalne, vrijeme je uzasno, liftovi radili k'o zmigavac. Opet, nakon ovolike pauze bilo je ok cisto da me zelja mine.
Realno, dobro je da nisu ukljucili ostale liftove jer je nevrijeme pa zaista ne treba kakav belaj da se desi.
Sutra cu chekirati nocno na Bjelasnici i onda vikend opet Jahorina, ludilo :-)

Big_DANE

Kuvano vino sutra da organizuju!!!!!!!!

Bjelasnica84

Quote from: anger on 11 December, 2012, 16:06:31
Nakon sto sam gore proveo tri sata mogu samo reci da mi je bilo super. Staze su katastrofalne, vrijeme je uzasno, liftovi radili k'o zmigavac. Opet, nakon ovolike pauze bilo je ok cisto da me zelja mine.
Realno, dobro je da nisu ukljucili ostale liftove jer je nevrijeme pa zaista ne treba kakav belaj da se desi.
Sutra cu chekirati nocno na Bjelasnici i onda vikend opet Jahorina, ludilo :-)

jesi li siguran da ce biti sutra nocno na bjeli, nisam nigdje procito ?

Deni


anger

Quote from: Bjelasnica84 on 11 December, 2012, 17:40:47
Quote from: anger on 11 December, 2012, 16:06:31
Nakon sto sam gore proveo tri sata mogu samo reci da mi je bilo super. Staze su katastrofalne, vrijeme je uzasno, liftovi radili k'o zmigavac. Opet, nakon ovolike pauze bilo je ok cisto da me zelja mine.
Realno, dobro je da nisu ukljucili ostale liftove jer je nevrijeme pa zaista ne treba kakav belaj da se desi.
Sutra cu chekirati nocno na Bjelasnici i onda vikend opet Jahorina, ludilo :-)

jesi li siguran da ce biti sutra nocno na bjeli, nisam nigdje procito ?

Cini mi se da je ovo negdje bio link na kojem su najavili besplatno skijanje ukljucujuci i nocno. Provjeri bjelasnica.ba i zoi84.ba.

jednostavan41

da znam - znao bi