• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Hare borda cijeli dan na Olimpiku i kaze da staz nisu lose, ali kako ovdje ne prestaje padati, tako da predpostavljam da su staze bolje za bordere nego za skijase.
U svakom slucaju, ima skijasa, cak i guzve na Olimpiku.

Sutra je opet besplatno skijanje :-)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ga pauza nekih sat vremena Olimpik je stao...malo dijete je palo tacno na stubu br.2 i izbilo sajlu.Soma sa ekipom se trude da srede problem.Buzva je podnosljiva uz rakiju sve moze...

jednostavan41

dobro je sto nisam doso samo bih se iznervirao.... a bolje je sto su pustili  ovu probu danas  nego da zapinje za vikend
da znam - znao bi

Deni


mijat

hare i ervin cugaju u rajskim vratima, pala sajla  (:smijeh: ervinu predla¾em da preðe na sanke ili da menja instruktora  devil:(

DarkoN

da moglo se desiti ovo sto je hare napisao. gdje god postoji tanjir kakav je na olimpiku striktno je zabranjeno pustati se prije stuba nego se to radi nakon njega upravo zbog ovoga. ako je dijete palo ono nije moglo predvidjeti da ce se to desiti bas prije stuba.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Deni



Deni


BL

Citajuci pojedine komentare (cijelu serije, tacnije), neko ko nije vidio Jahorinu uzivo, pomislio bi da tu nikada nema ni "s" od skijanja. Cudno, a u stvarnosti je, uz sve mnogobrojne probleme, suprotno.
Mislim da ponekada kritika ode bas predaleko. Nikakvo logicno objasnjenje za neke probleme, se ne prihvata.

taraba

Quote from: BL on 11 December, 2012, 14:38:02
Citajuci pojedine komentare (cijelu serije, tacnije), neko ko nije vidio Jahorinu uzivo, pomislio bi da tu nikada nema ni "s" od skijanja. Cudno, a u stvarnosti je, uz sve mnogobrojne probleme, suprotono.
Mislim da ponekada kritika ode bas predaleko. Nikakvo logicno objasnjenje za neke probleme, se ne prihvata.

Stvarno je tako. Evo ja sam se vratio upravo sa Jahorine, ali i da je sve bilo idealno sto se transporta tice pitanje je da li bi skijao danas.Ovako sam napravio tri lifta popio tri  kruske i Bog te veselio. Od kuce ili sa posla sve izgleda malo drugacije¾. Iskrivljeno cini mi se.
Vrijeme je uzasno. Vjetar, snijeg, magla , hladno.
Sutra ce vec biti bolje

vip-jahorina

Ajde da malo pojasnim.
Ne zelim se mjesati u odluku zasto je otvornje staze u utorak, o tome odlucuju nadlezni u OC (Koroman) i ta odluka je meni malo cudna.

Ali s druge strane imate momke koji rade za zicama i vozace ratraka koji su prilicno pozrtvovani. Vrijeme na Jahorini je trenutno prilicno lose, mecava je, vjetar, snijeg...
Ja se slazem sa Furgom koji odlucuje na osnovu vjetra i vremena koja ce se zica pustati u rad. Realna situacija ne dozvoljava da se pusti Ogorijelica 2 ili bilo koja druga zica sa korpama.
Liftovi su tu za takve stvari. I ako neko padne sa tanjira (ili se pusti) pred stubom, postoji realna mogucnost da sajla iskoci. To je tako i tu nema rasprave.

Mislim da nema smisla da momcima iz tehnicke sluzbe ista prigovorimo, oni se prilicno bore sa datom im situacijom.

dale

VIP-e,izgleda da je raja malo zagorila i onda ima prevelika oèekivanja posle 7-8 meseci èekanja. regge