• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

starca

Pa zasto ne stave u cet. skijanje opet.... barem ima najava finog vremena ako nista... Samo se blamiraju...

zedhus

 ole SAMO DA POZDRAVIM EKIPU SA FORUMA I DA NAM SVIMA POZELIM DOBRU GODINU NA JAHORNI!  ole
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 11 December, 2012, 11:29:39
znaci ipak je do nesavjesnih skijasa. tuzno je kako bahatost jednog pojedinca moze da unisti uzivanje tolikom broju ljudi. mada nema opravdanja za oc sto nisu nasli neku alternativu.

Dare bre jbt pusti to...otvaranje ebene sezone a oni puste ebeno sidro bre pored dvoseda sestoseda...!?!? bezobraznici iz OC! Sto ne puste dvosjed Ogorjelicu 2?????  Stvarno su bedaci! Kako ih nije sramota!??? Ja bi crko od stida!  3:( 3:( 3:( 3:(

goghie

Quote from: Big_DANE_Almighty on 11 December, 2012, 11:49:44
Quote from: DarkoN on 11 December, 2012, 11:29:39
znaci ipak je do nesavjesnih skijasa. tuzno je kako bahatost jednog pojedinca moze da unisti uzivanje tolikom broju ljudi. mada nema opravdanja za oc sto nisu nasli neku alternativu.

Dare bre jbt pusti to...otvaranje ebene sezone a oni puste ebeno sidro bre pored dvoseda sestoseda...!?!? bezobraznici iz OC! Sto ne puste dvosjed Ogorjelicu 2?????  Stvarno su bedaci! Kako ih nije sramota!??? Ja bi crko od stida!  3:( 3:( 3:( 3:(

what he said ^^
I can go with the Flow...

skiDeki

Iz prve ruke...
Cuo sam se upravo sa VIP-om, kaze da je pri vrhu jak vetar i da je jedna korpa dvoseda ogorjelica 2 udarila u stub jer se ljuljala na vetru, tako da nije bezbedno pustiti zicu u rad...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Custom

Kakvi su putevi prema gore ? Cetvrtak bi trebao da grmi sa ovom prognozom...


borisBP


Big_DANE

Evo skija se malo... vide se skijasi...


Big_DANE




majasamaja


raca

Uf, ne znam sta mi je milije suncan skijaski dan ili (podnosljiva) mecava....malo adrenalina...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.