• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

starca



Korisnik

uzivo, ne radi ni jedna zica, tonu ljudi ima, i cekaju. Radio je malo olimpik, i on stoji sad.

drax

Sta je batara i ti visis na forumu i gledas web kam, :) Isti sam ti ;) Pozzzz iz BN

Big_DANE

Quote from: Korisnik on 11 December, 2012, 10:39:56
uzivo, ne radi ni jedna zica, tonu ljudi ima, i cekaju. Radio je malo olimpik, i on stoji sad.

Treba toljagu i sve ih prebiti stoka jedna bezobrazna...PUSTITE DVOSJED OGORJELICU 2!!!!!!!!!!!!!!

mladost

A sta se ustvari desilo? zna li neko

goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE

Quote from: goghie on 11 December, 2012, 10:51:35
nesavjesno pona¹anje skija¹a 3:( nikad nisu oni krivi...

GOSTI SU UVEK U PRAVU! KAKVA JE TO POLITIKA OC?????????????????

DarkoN

moze da se desi da nije do njih ali mi nije jasno zasto onda ne puste zelju ili ogorjelicu 2? u cemu je razlika izmedju zelje i olimpika?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead


Big_DANE


goghie

navukli svijet prièom o besplatnom passu, a onda ciganluk deluxe (head)
I can go with the Flow...

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Obelix

Kako sam saznao sa lica mjesta, danas ce samo da radi Zeljo i to samo ako uspiju da ponovo osposobe sajle koje nose korpe. One su spale sa nosaca, a servisna sluzba kaze da za sat vremena mogu da poprave..  :SS  Inace evo uzivo stanja :








DarkoN

znaci ipak je do nesavjesnih skijasa. tuzno je kako bahatost jednog pojedinca moze da unisti uzivanje tolikom broju ljudi. mada nema opravdanja za oc sto nisu nasli neku alternativu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...