• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

looka


mijat

Quote from: Big_DANE_Almighty on 10 December, 2012, 00:57:31
Quote from: lakiluk on 10 December, 2012, 00:01:37
Vidimo se u utorak ako me ova TEMPERATURA popusti (Jebeni virusi)  X(  X( X( X( X(
+

FERVEX cepaj!
+
SEX zbog preznojavanja  ole

vip-jahorina

uh kakva bajka na Jahorini,
-17
80 cm snijega
sunce !!!

Sve staze i zice rade. Ali kako nema skijasa, onda su odlucili da zatvore zice i na brzinu zatrpaju staze  austin:(

vip-jahorina

Sutra novi snijeg. Idem ja malo gore, da izvidimo situaciju.

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 10 December, 2012, 08:46:41
uh kakva bajka na Jahorini,
-17
80 cm snijega
sunce !!!

Sve staze i zice rade. Ali kako nema skijasa, onda su odlucili da zatvore zice i na brzinu zatrpaju staze  austin:(
:)
Ne znam ni da li mogu sredjivati staze na -17?

looka



Big_DANE

Quote from: looka on 10 December, 2012, 09:37:51
Kad vidim prognozu ¾eludac mi se okrene XY puta!  :&
Nadam se da grije¹e...

Sta vam je ljudi...nema od te juzine nista...odmah temperatura pada u nedelju...famozna nedelja sa 0 stepeni...ali sneg ce da pada! :)  

Samo treba DOBRO DA UTABAJU STAZE i bice sve oK! :)

serzinjo

Quote from: Big_DANE_Almighty on 10 December, 2012, 09:42:05
Quote from: looka on 10 December, 2012, 09:37:51
Kad vidim prognozu ¾eludac mi se okrene XY puta!  :&
Nadam se da grije¹e...

Sta vam je ljudi...nema od te juzine nista...odmah temperatura pada u nedelju...famozna nedelja sa 0 stepeni...ali sneg ce da pada! :)  

Samo treba DOBRO DA UTABAJU STAZE i bice sve oK! :)
bitno je ostati pozitivan.  (Y)

looka


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 10 December, 2012, 09:54:13
Quote from: looka on 10 December, 2012, 09:46:34
Sve to stoji ali kontao sam gore za vikend, ovako ni sam nisam pametan nikako i ne znam da li da se kockam. Mada ima jo¹ vremena do vikenda pa vidjeæemo.
sacekaj jos malo sa odlukom. kao sto dane rece nema od tog , necu ni da izgovorim tu rijec, nista. stvarno mi nekada niste jasni, djeluje bas kao da se radujete situaciji da nema snijega ili da se istopi.

Jbg znas i sam kakva je situacija bila prosle godine....da i ja ne kucam te reci...preskocicu...znate kolko ga nestade za kratko...ali mislim da ce izdrzati jedan dan! ;)

@Looka sacekaj bre covek jos dan dva tri...pa ce ti sve biti jasnije! :)

Korisnik

Zvao OC, sutra će raditi Željo, Olimpik i Ogorjelica 2, skijanje je besplatno, a od prekosutra po standardnom cijenovniku. anan anan anan


looka