• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

majasamaja


jednostavan41

sta li ce biti problem iduci vikend

mozda ce odgoditi zbog staha od najavljenog SMAKA SVIJETA
da znam - znao bi

vip-jahorina

Zao mi je sto se jucer nisam stigao javiti, cijeli dan na putu. Sinoc sam otisao do jahorine, snijega kao u prici, ima ga sigurno 60-70 cm a padao je i padao... Zvanicno nisam mogao saznati zasto ne rade zice, predpostavljam neka kalkulacija iz OC-a.

Po meni, njima na dusa, pored ovoliko snijega ...

taraba

Neka si se ti nama vratio.
Ajde ziv bio zamoli  nekoga da malo ocisti kamere. Da vidimo sta se dsava gore.

Speed


taraba

Javio mi se frend s Jahoriine. Kaze  sjajno. Idila. Sunce pocelo da probija . Ali nije mogao dalje od Borda s autom. Kaze inace da je put vrlo los.  anan Nisu se bas naradili da ociste.
Stara balkanska prica. Ne ocekujemo goste pa necemo ni usisavati prasinu u  kuci. )Y( regge Da se ne istrosimo. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

taraba

Quote from: taraba on 09 December, 2012, 10:46:20
Javio mi se frend s Jahoriine. Kaze  sjajno. Idila. Sunce pocelo da probija . Ali nije mogao dalje od Borda s autom. Kaze inace da je put vrlo los.  anan Nisu se bas naradili da ociste.
Stara balkanska prica. Ne ocekujemo goste pa necemo ni usisavati prasinu u  kuci. )Y( regge Da se ne istrosimo. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ali da ne bude pogresna info.
Sad opet javlja da je ipak malocas put prociscen do rajske.Eto

Big_DANE

Sta rade ovi indijanci sa bagerom sve su izrovili!!!!


peradetlic

Quote from: Korisnik on 09 December, 2012, 01:58:20
Ne razumujem se u pravljenje staza, nemam pojma koliko slojeva treba da bi staze izdrzale do maja 2013, ali mi se sve cini da ima dovoljno snijega da se skija, proslih sezona ga je bilo daleko manje pa su se radile staze, i da nije problem u bilo cemu drugom nego u broju gostiju kojih sada nema na Jahorini (ko ce doci na planinu 07 decembra pred pocetak sezone "nako"). Problem je u tome sto bi sutra, ako bi se otvorile staze, dosli ljudi sa sezonskim kartama (a oni su vec platili, 250x350= cca 80000 hiljada KM  i nekolicina koji su iz okoline Jahorine)  zgulili staze za goste koji placaju dnevne, dvodnevne, trodnevne karte,ruckove, kafe, alkohol itd....
Al opet, ko nas je tjerao da se lozimo da ce biti sutra skijanja,

(Y) (Y) (Y)

peradetlic

Quote from: Big_DANE_Almighty on 09 December, 2012, 11:07:14
Sta rade ovi indijanci sa bagerom sve su izrovili!!!!



Tra¾e naftu  8)) 8)) 8)) 8))

Korisnik

Quote from: peradetlic on 09 December, 2012, 11:16:24
Quote from: Korisnik on 09 December, 2012, 01:58:20
Ne razumujem se u pravljenje staza, nemam pojma koliko slojeva treba da bi staze izdrzale do maja 2013, ali mi se sve cini da ima dovoljno snijega da se skija, proslih sezona ga je bilo daleko manje pa su se radile staze, i da nije problem u bilo cemu drugom nego u broju gostiju kojih sada nema na Jahorini (ko ce doci na planinu 07 decembra pred pocetak sezone "nako"). Problem je u tome sto bi sutra, ako bi se otvorile staze, dosli ljudi sa sezonskim kartama (a oni su vec platili, 250x350= cca 80000 hiljada KM  i nekolicina koji su iz okoline Jahorine)  zgulili staze za goste koji placaju dnevne, dvodnevne, trodnevne karte,ruckove, kafe, alkohol itd....
Al opet, ko nas je tjerao da se lozimo da ce biti sutra skijanja,

(Y) (Y) (Y)

Hvala Pero na podrsci, i jos bi samo da dodam,
je..m im pas ma..r!
Retardi!


peradetlic

Quote from: Korisnik on 09 December, 2012, 11:50:21
Quote from: peradetlic on 09 December, 2012, 11:16:24
Quote from: Korisnik on 09 December, 2012, 01:58:20
Ne razumujem se u pravljenje staza, nemam pojma koliko slojeva treba da bi staze izdrzale do maja 2013, ali mi se sve cini da ima dovoljno snijega da se skija, proslih sezona ga je bilo daleko manje pa su se radile staze, i da nije problem u bilo cemu drugom nego u broju gostiju kojih sada nema na Jahorini (ko ce doci na planinu 07 decembra pred pocetak sezone "nako"). Problem je u tome sto bi sutra, ako bi se otvorile staze, dosli ljudi sa sezonskim kartama (a oni su vec platili, 250x350= cca 80000 hiljada KM  i nekolicina koji su iz okoline Jahorine)  zgulili staze za goste koji placaju dnevne, dvodnevne, trodnevne karte,ruckove, kafe, alkohol itd....
Al opet, ko nas je tjerao da se lozimo da ce biti sutra skijanja,

(Y) (Y) (Y)

Hvala Pero na podrsci, i jos bi samo da dodam,
je..m im pas ma..r!
Retardi!

Sla¾em se s tobom maximalno!
Sve je kod nas naopako, kada treba uzeti pare tu su prvi (OC) a kada je ureðenje na njima nema ih...

raca

Je li neko gledao prognozu? :) Cjele nedelje snijeg u cetvrtak ide temperatura i do -24, a onda za vikend otopljenje :). Ili ce biti najbolje otvaranje sezone u novijoj istoriji Jahorine ili ce biti totalni potop :), sve zavisi od kolicine nesposobnosti OC Jahorina.
http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-jahorina/eta2/11/133800/0/meteogram
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.