• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vanja.t

Quote from: harison on 08 December, 2012, 20:37:14
auuu vanja pa ovo se cekalo hvala ti ima da te napijem ko guzicu kad se sretnemo  :bravo::( daj ako si vec gore idi do njihove garaze pitaj ih ili nekog iz kafica prica li se sta hocel sutra raditi
Svasta se prica neko kaze ovako neko onako niko nije siguran tako da nebi da sirim dezinformacije.U svakom slucaju ako ovako nastavi da pada bice sigurnog skijanja cijeli januar.

nkteam

Amaterizam na voljenoj jahi isplivava vec prvih danima.
Umesto da kao Kop naprave veliku akciju pocetka sezone i time neku vrstu marketinga, ovo sto se desava je totalni amaterizam (u oba moguca slucaja: da po ovom snegu ne puste skijanje, ili da minut-pre-9 odluce da otvaraju zicare).

DarkoN

Quote from: nkteam on 08 December, 2012, 20:55:58
Amaterizam na voljenoj jahi isplivava vec prvih danima.
Umesto da kao Kop naprave veliku akciju pocetka sezone i time neku vrstu marketinga, ovo sto se desava je totalni amaterizam (u oba moguca slucaja: da po ovom snegu ne puste skijanje, ili da minut-pre-9 odluce da otvaraju zicare).
sutra ujutru ce da odluce kao i prosle godine. ja ipak ocekujem pustanje zica sutra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i ja takodje mislim da ce biti ono preko livecam zeljo i ogorjelica rade... uglavnom spremno je sve, jer kad bi najavili dan-dva ranije nemate pojma koja bi to rulja ljudi dosla gore, a jos je i nedjelja  devil:(

jednostavan41

ma ja cu vidjeti u pola 10 da je proradilo i onda cu krenut gore treba mi jedno 3 sata pa dok pancirke nazujem pas uzmem pola dva i onda se spustim 2 puta i to je to..........
e necu vala, a necu ni  da kudim nikoga i nista, ko sto sam reko nisam za privatizaciju ali.......... iz ovoga se primjera vidi kakvo menadjerstvo gore vlada  u stvari dodjemo na onu poslovicu LAHKO JE TUDJIM K......em ZARU MLATITI, a moze se januar potrefit da nema snijga, nista nije iskljuceno
da znam - znao bi

raca

Jbt... i ja se bojim da ovo ne odjuzi brzo pa da novu godinu docekamu u proljecnjoj atmosferi...  (doh)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.



jednostavan41

ekipa laka noc svima,nemojte mi zamjeriti ne zelim biti negativan niti negatinu atnosveru stvarat samo poslije one sve euforije i prizeljkivanja sad se osjecam ko popisan, a vidite zadnje dvije tri stranice postova lako je zakljucit kakvo je raspolozenje u narodu.....

narod-forumasi zeljni plaazanja
da znam - znao bi

Nichifor

Niko nije obeæao skijanje ovog vikenda. Pustite ljude da rade nek spremaju staze. Imaju sedam dana da poka¾u da je  nepustanje ¾ica sedam dana prije imalo smisla. Kopaonik mora da otvori dve ¾ice jer je prodao arannzmane i najavio ski opening ovog vikenda a to sto æe na velikom dijelu staza biti oranje, niko ne pominje. Ne mogu se staze urediti sa 15 cm snijega.

BOJAN-BG

Valjda ce ih spremiti dobro za sledeci vikend kad mi dolazimo,samo da ne udari plus

nenadbsf

Banja Luka zatrpana...jos samo malo pa skijanje...

nenadbsf

KUMEEEEEE  JAVI SE. Daj nam informaciju iz prve ruke. Tu si uz samu stazu nije valjda da je rakija vec dosla po svoje....

vanja.t

Quote from: CrniZaharije on 08 December, 2012, 23:11:15
Niko nije obeæao skijanje ovog vikenda. Pustite ljude da rade nek spremaju staze. Imaju sedam dana da poka¾u da je  nepustanje ¾ica sedam dana prije imalo smisla. Kopaonik mora da otvori dve ¾ice jer je prodao arannzmane i najavio ski opening ovog vikenda a to sto æe na velikom dijelu staza biti oranje, niko ne pominje. Ne mogu se staze urediti sa 15 cm snijega.
Tako je ako staze sad urede kako treba i naprave dobru podlogu trebale bi izdrzati dobar dio sezone .

anger

Iako sam fanatik kad je skijanje u pitanju, licno bih volio da oni prvo odrade staze kako treba tokom sljedece sedmice pa tek onda otvore sezonu. Ipak sa dobro pripremljenom podlogom, dovoljno je nadati se minusu i sporadicnom snijegu i mirni smo tokom sezone.
Navodno i Bjelasnica radi, ima li ko kakve informacije za sutra?