• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

MilanP


Sajtrix

PHHH ja taman mislio  anan iduci petak i ostati do nedelje uvece  ali znaci jos i iduci vikend samo forum i webcam :)
DJ Sajtrix

01xxx01

naravno da nisam. odmah mi to obavezu stvori, bjez'!

XX

Jel radi garaza za sestosed na Ogorjelici???

MilanP


borderka

hoce li nas iko obradovati? sve kontam sad ce se neko javiti sa lijepim novostima. iako mi smo odlucili ici sutra pa taman i ne radile zice... bord na ledja pa uzbrdo...

MilanP

Ja bi trebao imati tacnu informaciju do veceras, tako da cim nesto saznam javicu.
@borderka
Onda se vidimo na planini sutra :DD


jednostavan41

ja sam se vec ohladio, mada moram priznati bilo je fino uzbudjenje  da bi se moglo u nedelju otisnuti malo nizbrdo, doduse nije problem nizbrdo problem je uzbrdo
da znam - znao bi

acixon

Ajmo sad svi dozivati VIPa sa dobrim vijestima dok se boje ne rastope!
ole ole ole ole

borderka



Korisnik

Zvao sam Bistriu malopre, kazu "najvjerovatnije neæe raditi vertikalni transport", na moje pitanje jel ima neko pouzdanije informacije teta mi je rekla "da bi, ukoliko bi postojale, oni prvi imali takve informacije"....Dzaba se ukazuju ratraci, dzaba sve kad nece da nas puste da se plazamo :((((

Radiohead


MilanP

E stvarno su debili, jbt na kopu se skijalo na 15cm snega, a ovi nasi sad kad ima snega cekaju odredjeni datum da pocnu seoznu....

@Radiohead
Iduca subota je 15-ti tako da ovo sto je 22 nema veze sa zicarama....