• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: borderka on 08 December, 2012, 13:02:01
konacno pada i u sa... gledam na fejsu statuse o snijegu, kontam sta je ovo, kod nas ni pahulje... konacno. ja imam zute siroke pantalone, ako vam to nesto znaci, ne mozete a da me ne primjetite :D

mogu jedino da nas pobrkaju, jer i ja imam zute  :PP

borderka

onda moramo voziti skupa :) partner look  ;))

MilanP

Mene cete poznati po crnim spider pantalonama i Volki jakna (ista onakva kakvu imaju Ski redari :DD)
P.S Nekad se moze desiti da nosim sivu jaknu sa Vitinkinim natpisom na ledjima :DD


MilanP

Znaci nista od skijanja sutra, e bas su .....  X( X( X( X(

borderka


01xxx01


01xxx01

za koromana - FUJ, PIH, FAK!!!!! KPGS!!!

box

(ja se ipak nadam da ce VIP da se pojavi s dobrim vijestima!)

DarkoN

posto sanja mene uvijek prepozna, cak ima i vagu za mjerenje tezene u oku , a nikada se ne javi ja cu morati da reagujem kada vidim dvoje zute pantalone na jednom mjestu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borderka

Quote from: 01xxx01 on 08 December, 2012, 13:32:40
Quote from: borderka on 08 December, 2012, 13:23:59
onda moramo voziti skupa :) partner look  ;))

hug:(
tad nas bas ne mozete promasiti :) a da, i ja se jos nadam vipu i dobrim vijestima al "dabogda"

MilanP

Mozda planiraju da daju besplatno skijanje sutra, pa nece da dodje puno raje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

borderka

Quote from: lakiluk on 08 December, 2012, 13:38:15
Mozda planiraju da daju besplatno skijanje sutra, pa nece da dodje puno raje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nada umire zadnja... hahahaha
al ima smisla

DarkoN

meni je svejedno da li ce da se placa ili ne, samo neka nas puste da se skijamo. moze li se vozati quadom po stazi?  devil devil
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

jest vala, moze li dupla karta da se plati, samo da isceifimo konacno? aaaaaaaaa! kako pada, zatrpace mi prozor!

darko, samo jednom sam te vidjela, javicu se ako te skontam!

borderka, ja sam sanja, nezgodan mi je ovaj nick za izgovoriti (sto nije sprijecilo zaharija prosle zime)  :))

DarkoN

ti placaj koliko hoces ja imam sezonski  devil:( devil:( devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...