• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Filipino

Praca starta 25.12.
Informacija iz tehnicke baze
Pricekat' cemo jos malo,pa vidimo koliko je pouzdana

Custom

Kakve su to sprdancije da nece pustiti, napokon imamo snijega ovako rano i kao nece da puste  3:(

jednostavan41

Quote from: Custom on 07 December, 2012, 18:34:32
Kakve su to sprdancije da nece pustiti, napokon imamo snijega ovako rano i kao nece da puste  3:(

iznenadio ih snijeg
da znam - znao bi

Custom

Quote from: jednostavan41 on 07 December, 2012, 18:49:52
Quote from: Custom on 07 December, 2012, 18:34:32
Kakve su to sprdancije da nece pustiti, napokon imamo snijega ovako rano i kao nece da puste  3:(

iznenadio ih snijeg

Bas... da puste to da iskoristimo sve dok nisu pocele guzve prije nove i citav januar...

MilanP

Veorvatno ne vide nikakav profit od toga da za vikend puste da uzivamo :DD

taraba

Quote from: Custom on 07 December, 2012, 18:34:32
Kakve su to sprdancije da nece pustiti, napokon imamo snijega ovako rano i kao nece da puste  3:(
Ja nemam nikakav info, ali.
Razlog da puste bar dva lifta realno postoji. U subotu mozda ( ali mozda ) ne, jer bi trebalo da jako pada snijeg  , ali u nedelju bi trebalo da se to desi. Ne vidim zasto bi u suprotnom stampali staze . Ne vjerujem da tek tako trose gorivo, a  i proba na litovima nije zgoreg da se izvrsi. Pa i na nekoj zici al dobro.
Sa druge strane pitanje je kome ce pustit zice oili liftovei. Ako ima gostiju u hotelima onda super. Ako nema,a nema , to bi znacilo da pusta nama koji cemo doci iz Sarajeva i sa Pala, sto i nije neki veliki broj skijasa , ali bilo bi fer.
E ako je tako ostaje jos pitanje placanja. koliko dugo bi moglo trajati skijanje i koliku bi cijenu trebalo naplatiti za to.
Sumnjam da se moze naci realna osnovica za cijenu takve karte, Jedino pojedinacna voznja. Medjutim to svakako ( zarada) u ovakvim uslovima ne moze biti motiv. Pored toga sve bi kao trebalo biti nesluzbeno jer sezona starta sluzbeno 25og.
Zato / smuckaj pa prolij )  su uzdam , na osnovu svega ovoga , da rade bar dva lifta i da ce to sve biti djaba , u nedelju, a lako moguce i sutra  ali eto . :bravo::( :bravo::( ole ole ole ole ole
Medjutim ocekujem da ce prave info, kao i uvijek imati VIP i podijeliti sa nama jos veceras

brera


HeAd

Stancaju staze da bi napravili podlogu i ovo je prvi put da su nesto pametno i navrijeme uradili anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

taraba

Quote from: HeAd on 07 December, 2012, 19:17:31
Stancaju staze da bi napravili podlogu i ovo je prvi put da su nesto pametno i navrijeme uradili anan
Pa dobro . Ipak se Jahorina moze pohvaliti dobro uradjenim stazama . Bart sto se tice strucnosti i spremnosti ljudi koji voze ratrake. Skijao sam svuda . Na jahorini staze ni malo ne zaostaju za poznatim skijalistima, Cak sta vise.

Bubica Bg


BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 07 December, 2012, 19:17:31
Stancaju staze da bi napravili podlogu i ovo je prvi put da su nesto pametno i navrijeme uradili anan

Slazem se u potpunoti a i hoce da sacuvaju staze za sledeci vikend kad bude zvanicno otvaranje i kad jahorina bude puna

taraba

Ne treba biti pesimista. Ja vjerujem da ce ipak pustiti. Ljepse mi je tako :> :> :> :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: HeAd on 07 December, 2012, 19:17:31
Stancaju staze da bi napravili podlogu i ovo je prvi put da su nesto pametno i navrijeme uradili anan

I ja takodje mislim da hoce da naprave dobru podlogu! Sad kad padne 30-40cm do ponedeljka da dobro to nabiju i srede...tako da ce biti vrh vrhova  sledeci vikend... mada kontam da ce pustiti ZELJU i POLJICE (tanjir)....

borderka

sasvim je svejedno na kojoj stazi vozimo... bitno je samo da stanemo na bord, skije, tepsiju ili sta vec ko zeli ole

MilanP