• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

pa nece valjda propasti ovo silno radovanje?! ko je taj cedo i sto siri dezinformacije? box

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 07 December, 2012, 15:22:07
pa nece valjda propasti ovo silno radovanje?! ko je taj cedo i sto siri dezinformacije? box

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



Big_DANE

Strasno!   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

PERO ako bi mogao da mi posaljes ovu sliku br.8 ali u velikom formatu bio bih zahvalan!  (PIVA) danilosubotic@gmail.com  (PIVA)

peradetlic

Quote from: Big_DANE_Almighty on 07 December, 2012, 15:55:08
Strasno!   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

PERO ako bi mogao da mi posaljes ovu sliku br.8 ali u velikom formatu bio bih zahvalan!  (PIVA) danilosubotic@gmail.com  (PIVA)

Poslato...

®ivio  (PIVA)

Big_DANE

Quote from: peradetlic on 07 December, 2012, 16:03:26
Quote from: Big_DANE_Almighty on 07 December, 2012, 15:55:08
Strasno!   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

PERO ako bi mogao da mi posaljes ovu sliku br.8 ali u velikom formatu bio bih zahvalan!  (PIVA) danilosubotic@gmail.com  (PIVA)

Poslato...

Ÿivio  (PIVA)

Hvalaaaaaaaaaaaa!   (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

MilanP


01xxx01


peradetlic


emil


brera


borisBP


HeAd

jbt...pa na praci jos nisu korpe zakacili, a vec je trebalo da testiraju  devil
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4