• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: Camdzija on 06 December, 2012, 18:55:16
Kad smo veæ ovako jak i popularan forum ¹ta mislite da se otvori ¾iro raèun da pomognemo VIP-a da ima za gorivo i obrok kad ide da pravi izvje¹taje o Jahorini ????? Znam da to neæe biti neki veliki iznosi ali koliko-toliko, sigurno æe biti dobar odziv kad toliko volimo skijanje, snijeg i Jahorinu.

Pre bi trebalo studentima otvoriti racun da se udeli neka crkavica!  regge  ole anan anan

vip-jahorina

mislis ovim vjecnim studentima  8))

borisBP


vip-jahorina

prosle godine se u ovo doba malo zabjelilo ...

Nego, ko dolazi u nedjelju i nosi krusku, mislim rakiju?

kron1010


BOJAN-BG

Ja u sledecu nedelju kad dodju studentkinje na otvaranje

brera


vip-jahorina


BOJAN-BG


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2012, 20:40:26
prosle godine se u ovo doba malo zabjelilo ...

Nego, ko dolazi u nedjelju i nosi krusku, mislim rakiju?


ja sam u nedelju gore,nosim polovku orahovace, to je onako na stazi jednu bocu maksuzije za harisona pa platim-nagradim reportazu i ponjecu jos jednu flasu nek stoji u gepeku za svaki slucaj
da znam - znao bi

borderka

nerve i borderka  :-* su na stazi, sa ili bez rakije, al prije sa  :DD

vip-jahorina

Jednostavni, Nerve, Borderka i svi ostali sa ili bez rakije, ja cu biti gore na Jahorini, javite se  :bravo::(

Evo jos malkice slika od sinoc i veceras  (bez izvjestaja, ja sam vec rakiju zaradio  :DD
















borderka

ovo izgleda... prelijepo, ako je to adekvatna rijec... jedva cekam nedjelju. mi smo kao i uvijek na poljicama, ocekujem lijepo druzenje i bordanje. vec osjetim navalu adrenalina  :DD