• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Milos CTS

Polako tek je pocela zima bice jod dosta  (snow) ole (snow)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jao prekosutra kad bude glecer gore  :DD trebat ce duplo ostrenje kantni za taj dan

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Hare jes umesio zeljan'cu, gladan sam...

Sad izvestaj..Vetar duva poprilicno, rade liftovi olimpik i poljice na poljicama guzva..Staza veoma dobra, temperatura jos uvek u blagom minusu, na vrhu se navlace oblaci.

Dvosed poljica vrti se u prazno, kazu da ga spremaju za sutra kao i da ce raditi sestosed ogorjelica1 ako vremenski uslovi dozvole..

Znaci treba pratiti prognozu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP




Radiohead


Obelix

Trenutno stanje -4 sa vjetrom -7, vrijeme oblacno i maglovito, bez padavina.. Evo i nekoliko slika sa lica mjesta :












DarkoN

ma ljudi mene vise interesuje kakvo je stanje na stazama i kakve su prgnoze za sutra. vikendom sam slobodan i tada mogu da skijam takod a me interesuju samo stvari vezane za skijaliste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

majasamaja


ja zavrsavam sa poslom i odoh na Jahorinu odmah, a sutra ako bude bez kise na stazi sam :)

nikola.doboj

Kakvo ce stanje sutra biti jel znate? Trebo bi sutra doci. Jel radi sutra poljice dvosjed ili sestosjed? Pozdrav

BOJAN-BG

Vetar je poceo da duva nenormalno,tako da za sutra jos uvek je neizvesno skijanje,a dvosed ogorjelica danas uopste nije radio

01xxx01

stani vjetre, madrfakr, pa konacno sam sutra naumila, aaaaaaaaaa!!!!!!

devil