• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: starca on 13 December, 2012, 09:27:53
Quote from: drax on 13 December, 2012, 08:51:13
Samo uzivaj buraz:) Spusti se koji put i za mene :) Dra¾an
OOOOOOO Draza brate moj, pa misa mu, ajde dolazi i ti da idemo malo  (lift) ne mogu sa onim vise da se borim :D al bice snimak opet nadam se bolji nego ovaj https://www.youtube.com/watch?v=sBP0Pe9AgRs
nemoj mi komsiluk zezati  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

SAD SAM VIRNO NA KAMERE I NECU DANAS VISE SE USUDITI,NESMIJEM
da znam - znao bi


starca

Quote from: DarkoN on 13 December, 2012, 09:39:40
Quote from: starca on 13 December, 2012, 09:27:53
Quote from: drax on 13 December, 2012, 08:51:13
Samo uzivaj buraz:) Spusti se koji put i za mene :) Dra¾an
OOOOOOO Draza brate moj, pa misa mu, ajde dolazi i ti da idemo malo  (lift) ne mogu sa onim vise da se borim :D al bice snimak opet nadam se bolji nego ovaj https://www.youtube.com/watch?v=sBP0Pe9AgRs
nemoj mi komsiluk zezati  devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  za sad slab vam taj komsiluk, al da ne duzimo, uce polako bice nesto... :DD

DarkoN

ma najbitniju stvar su uradili, poceli su da uce. moramo se dogovoriti jednom da idemo zajedno. a sto se tice zadate teme ja odustajem od posla, veliki brat je klimnuo glavom, i odlazim na nasu divnu suncanu planinu.  ole ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...




vip-jahorina

E ovo nisam dozivio godinama, ovakve staze, vrijeme, i sam ja na stazi Olimpik. Deki i Boki dosli, cugnuli jednu i na ogorijelicu.

zeyneel


borisBP

Quote from: vip-jahorina on 13 December, 2012, 10:43:50
E ovo nisam dozivio godinama, ovakve staze, vrijeme, i sam ja na stazi Olimpik. Deki i Boki dosli, cugnuli jednu i na ogorijelicu.


Ako si hteo da boli - bolelo je.  ;((

anger