• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2012, 13:53:52
Kamera na ogorijelici je proradila ali je pokazivala neko ludo vrijeme (1999) pa sam je skinuo da joj u miru pristupim. Sutra je nazad.

Na Jahorini trenutno hladno, kroz prozor rajskih vrata opet vidim propaduje snijeg, evo slika.
















JaooooooooOOOoOoOooooOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOoooOooooOOO!  ;(( ;(( ;((  trass trass trass 

vip-jahorina

Meni dolaze deki i bojan, hare ce biti tu, neke studentice isto :-)
Mora da ce nam biti bezveze yyyyy


DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2012, 14:02:05
Meni dolaze deki i bojan, hare ce biti tu, neke studentice isto :-)
Mora da ce nam biti bezveze yyyyy
znaci da nije dekija ja bih morao sam da se pozovem :P
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Lucy le Cruella

sutra sti¾emooooo..  ole ole ole ole ole  btw. nadam se da æe se naæi netko pristupaèan da pomogne nama damama u nevolji.. ak se neæemo moæ snaæ ;)   8))

zeyneel

Quote from: Lucy le Cruella on 12 December, 2012, 14:18:04
sutra sti¾emooooo..  ole ole ole ole ole  btw. nadam se da æe se naæi netko pristupaèan da pomogne nama damama u nevolji.. ak se neæemo moæ snaæ ;)   8))
siguran sam da hoæe  8))

Radiohead

Vipe jel ovo ima neutabanog snijega na stazama?


MilanP

Quote from: Big_DANE_Almighty on 12 December, 2012, 13:57:31
Quote from: vip-jahorina on 12 December, 2012, 13:53:52
Kamera na ogorijelici je proradila ali je pokazivala neko ludo vrijeme (1999) pa sam je skinuo da joj u miru pristupim. Sutra je nazad.

Na Jahorini trenutno hladno, kroz prozor rajskih vrata opet vidim propaduje snijeg, evo slika.
















JaooooooooOOOoOoOooooOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOoooOooooOOO!  ;(( ;(( ;((  trass trass trass 

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MilanP

Jel se meni cini il ova kisa u prognozi stoji vec koji dan  X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Tonik

kakvo je stanje najavljeno za vikend.hoceli biti guzve velike i sta ce od liftova da radi???
i think too much i drink too much

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

E prvo stanje kao u sredini februara, nemorate brinuti za vikend snijeta ce biti i za izvoza...mala pauza pa opet nazad a poslije idu slike i video ne vracami se u Saraievo kakoooooo je dobroooooo

Bubica Bg



Lucy le Cruella

Quote from: zeyneel on 12 December, 2012, 14:24:44
Quote from: Lucy le Cruella on 12 December, 2012, 14:18:04
sutra sti¾emooooo..  ole ole ole ole ole  btw. nadam se da æe se naæi netko pristupaèan da pomogne nama damama u nevolji.. ak se neæemo moæ snaæ ;)   8))
siguran sam da hoæe  8))
nadam se ;)