• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bjelasnica84

Quote from: anger on 11 December, 2012, 18:18:58
Quote from: Bjelasnica84 on 11 December, 2012, 17:40:47
Quote from: anger on 11 December, 2012, 16:06:31
Nakon sto sam gore proveo tri sata mogu samo reci da mi je bilo super. Staze su katastrofalne, vrijeme je uzasno, liftovi radili k'o zmigavac. Opet, nakon ovolike pauze bilo je ok cisto da me zelja mine.
Realno, dobro je da nisu ukljucili ostale liftove jer je nevrijeme pa zaista ne treba kakav belaj da se desi.
Sutra cu chekirati nocno na Bjelasnici i onda vikend opet Jahorina, ludilo :-)

jesi li siguran da ce biti sutra nocno na bjeli, nisam nigdje procito ?

Cini mi se da je ovo negdje bio link na kojem su najavili besplatno skijanje ukljucujuci i nocno. Provjeri bjelasnica.ba i zoi84.ba.

da ali ja mislim da je to za 22.

izvinite za off

kron1010

  jedno je uvijek sigurno---------KAFANA NE MO®E DA IZDA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Filipino

Ma to je tek pocetak ljudi,
sjetite se one narodne "prvi macici idu u vodu"

anger

Quote from: Bjelasnica84

da ali ja mislim da je to za 22.

izvinite za off

Ne, sad sam provjerio na zoi84.ba i najava je definitivno za srijedu, kao sto rekoh, provjeri web.

vip-jahorina

please, Bjelasnica info u odgovarajucu temu ...

nikola.doboj

Kakva ce situacija biti za vikend? Hocel raditi sestosjedi?? Pozdrav iz BojDo anan

anger

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2012, 19:52:52
please, Bjelasnica info u odgovarajucu temu ...

Izvinite na off, par informacija na brzinu ;-)

acixon

Quote from: nikola.doboj on 11 December, 2012, 19:55:13
Kakva ce situacija biti za vikend? Hocel raditi sestosjedi?? Pozdrav iz BojDo anan



situacija je napeta kao guma na gacama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
jos se nista nezna

HeAd

ipak mislim da je svima koji su bili danas na Jahorini bilo dosta ljepse nego nama koji smo bili u kancelariji... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sezona je pocela a tu su i slicice :)
Zbog vjetra koji je na vrhu bio 22m (u navratima i duplo vise) u sekundi dvosjed Ogorjelica 2 nije mogao biti u funkciji sto za sigurnost lifta (znate da nije nov tako da...) i samih nas skijasa/bordera. Za nas koji smo bili vrijedni i koji su dosli gore(po nevremenu) upalili su lift Olimpik i to opet sa manjim rizikom da bi nas zadovoljili koliko toliko ODLICNO JE BILO. Za ©omu i ekipu sve pohvale bilo je tu onih standardnih balkanskih psovki (nekolicina) zbog zastoja lifta ali to nije njihova krivica mrznuli su se popravljali 2-3 puta lift zbog gresaka pojedinaca koji su prvi ili drugi put stali na tanjiracu. Staze su bile PRELIJEPE skijalo se bez problema. Jedina zamjerka je ta sto su ljudi dovodili djecu od 7-10god. na tanjiracu, na minusu (ja se zaledio) i u vrijeme kad svaki normalan covjek to ne bi uradio za svoje klince, (takodje je i bilo nanosa od vjetra malo se i ronilo :D ). Ko nije bio i nije se spustio bar jednom mislim da ne moze tek tako pricati o ljudima koji su radili na liftu (bar se suzdrzite postavite se na njihovo mjesto RADITI ZA 250€)
P.S.
Ne zaboravite skijanje je bilo BESPLATNO!!!!!!! (ne moze i jare i pare ako je free) ©oma gdje se sve penjao i mrznuo ruke zbog nas svake godine, zato SKIDAM MU KAPU i zelim da se UNAPRIJEDI







Bilo je i veselih, zasto da ne sezona je upravo KRENULA







u maloj guzvi raja se upoznavala, ispricala nisu se vidjeli od prosle sezone rakije je bilo na svakom cosku samo se castilo :D




a tu je i VIP


Custom

Radi li sutra sestosjed ogorjelica ?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)