• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Ја mislim da nema brige! :)



Quote from: visor_sarge on 10 December, 2012, 18:04:12
Slusam PR OC Jahorina na RSG radiou u pola pet i kaze da se spremaju za sutra zeljo, olimpic i ogorjelica 2 dvosjed.....lijepo vrijeme sutra zelim ko uspije kidnuti sa posla...pozdrav....

mladost

Vi koji sutra budete gore slikajte i snimajte malo da mi koji nismo gore barem malo parimo oci :D

acixon

Quote from: Big_DANE_Almighty on 10 December, 2012, 21:34:14
Ја mislim da nema brige! :)



Quote from: visor_sarge on 10 December, 2012, 18:04:12
Slusam PR OC Jahorina na RSG radiou u pola pet i kaze da se spremaju za sutra zeljo, olimpic i ogorjelica 2 dvosjed.....lijepo vrijeme sutra zelim ko uspije kidnuti sa posla...pozdrav....


Dane ova prognoza ti je vise nego dobra jer po njoj skoro da i nema kise i onog sto se ne smije spomenuti na ovom forumu u subotu

anger

Quote from: mladost on 10 December, 2012, 21:57:19
Vi koji sutra budete gore slikajte i snimajte malo da mi koji nismo gore barem malo parimo oci :D


Ako mi se mob ne smrzne na najavljenom minusu, gledacu da okinem koju!

Big_DANE

Quote from: acixon on 10 December, 2012, 22:10:52
Quote from: Big_DANE_Almighty on 10 December, 2012, 21:34:14
Ја mislim da nema brige! :)



Quote from: visor_sarge on 10 December, 2012, 18:04:12
Slusam PR OC Jahorina na RSG radiou u pola pet i kaze da se spremaju za sutra zeljo, olimpic i ogorjelica 2 dvosjed.....lijepo vrijeme sutra zelim ko uspije kidnuti sa posla...pozdrav....


Dane ova prognoza ti je vise nego dobra jer po njoj skoro da i nema kise i onog sto se ne smije spomenuti na ovom forumu u subotu

To ti je i kod VIPa prognoza...ista...samo sto se on pretplatio na www.snow-forecast.com!

http://www.jahorina.org/vrijeme.php

acixon

nebitno cija je samo da se obistini  :DD :DD :DD


DarkoN

ja cu iskreno da ti kazem. pusti ove sto pricaju. na jahorini kao u ostalom i na svim drugim planinama se nikada nije moglo ni skijati ni bordati na 1m snijega. tako da cekaj dok padne bar 4m inace ode sve i pm.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


BOJAN-BG

Ova tvoja prognoza mi se najvise svidja do sad


Obelix

Evo slika iz nocne setnje, tako da mozes sigurno racunati na skijanje i na bordanje :D











jednostavan41

bez mene danas,al eto me za vikend, mada po kamerama gore je mecava kolko mogu vidjeti,a mozda i ne  vidim dobro,
da znam - znao bi

majasamaja

i bez mene danas ali za vikend spremna samo da vrijeme posluzi, iako danas po kamerama magla i (snow)