• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Malo Olimpika i Zelje sa ekipom u ratracima, dubok snijeg pa nisam mogao bas toliko gaziti jer sam bio u spicokama ono sminka na :P i mala pauza u Rajskim vratima  (Y)













Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I sad ono sto ce obradovati najvise ove nase omladince koji su ovisni o Praci  :X
Kratki Info: Sutra se postavljaju ove korpe sto se nalaze ispred izlazne stanice sestosjeda, na njihovo mjesto i malo sire ce se praviti garaza za korpe(ne ove sezone) sa izlazne stanice ce se moci izaci na Olimpik i Zelju preko mosta, te takodje desno ka Praci (majstori su bili nabacali zemlje da naprave blagu nizbrdicu, ali iz OC-a je naredeno da se ta zemlja skine i napravi ravna povrsina ispred izlazne stanice.Zasto? niko ne zna odgovor, tako da ce se morat malo veslati)














Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ehh ajmo sad malo Ogorjelice 1, prvo da najavim ovo prosirenje desno od sestosjeda je odlicno uradjeno, opet pohvale momcima BRAVO  (Y)









E samo jedna slikica ono usput sto bi se reklo, Ogorjelica 2

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo poslije malo posla i smrzavanja po Jahorini nesto se usput i uslikalo  (l) pa da se okaci vakat je  :PP
Poljice: Stimaju se bonus korpe tako da vise nece biti reda do kucica za skipass, radi se u 16 sve pohvale i BRAVO momci.








A sad bil vi malo skijali aaaaaaaaa,  ko mi dodje litar maksuzije





Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01


majasamaja


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

Quote from: harison on 06 December, 2012, 16:53:11
Ja mislim da je dovoljno ;)

nadam se da ce zice radit u nedelju, ponijet cu maksuzije flasu za ove slike

da znam - znao bi

johny


vanja.t


jurica

super slike  ole ole

jedva èekaam da malo doðem na (snow)

MilanP

Hareeee extra slike, svaka cast,
vidimo se u nedelju na planini

acixon

hare care svaka ti dala za ove slike!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Filipino

odlican raport,kao da sam i sam bio gore.
Odavno nisu bili aktivniji sa pripremama na pocetku sezone  (Y) (Y)