• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Quote from: Korisnik on 10 December, 2012, 10:00:54
Zvao OC, sutra æe raditi Željo, Olimpik i Ogorjelica 2, skijanje je besplatno, a od prekosutra po standardnom cijenovniku. anan anan anan
Ja otvaranja i prdacine u pm, pa ko ce doci u utorak (nece 50 ljudi biti)..Kako nemaju smisla i osjecaja nizasto, pa mogu neku rostiljadu napravit, neku zajebanciju za djecu, 1000 saso mangi, kao sto i svako otvaranje izgleda, pa vratiti ce se svaka marka ulozenog 3:( 3:( 3:(
Jok oni u utorak, pa zar ne znaju da je to najbaksuzniji dan u sedmici :)
E amatera, jos samo da oni bageri izadju na teren da kopaju nesto, pa dok budemo skijali da se otimamo za prostor sa njima.............

Radiohead


majasamaja

Quote from: Korisnik on 10 December, 2012, 10:00:54
Zvao OC, sutra æe raditi Željo, Olimpik i Ogorjelica 2, skijanje je besplatno, a od prekosutra po standardnom cijenovniku. anan anan anan

ovo je stvarno nidje veze, ljudi rade ko ce doci gore u sred sedmice, a s obzirom da su stavili da ce biti besplatno to su namjerno uradili da sto manje ljudi vozi besplatno, a radnici cekajte vikend pa skijajte po redovnim cijenama, doduse imam sezonsku koju jos nisam podigla :( nemam kad

jednostavan41

jojjj kad pogledam kamere slagiram se......
da znam - znao bi

segi

Kakvo je stanje gore,jesu li poceli sa radom kafane?  :DD



loop

na OC Jahorinu fejsbuk stranici ka¾u staze spremne  :DD -jesu za freeride  :DD
allways stand sideways!

majasamaja


DarkoN

otvaranje sezone je uvijek bilo radnim danom, tj do sada je to uvijek bio petak. takod a to nije nista novo. e sad da li je to uredu ili ne moze se gledati sa dvije strane. uglavnom sto se mene tice samo nek oni otvore sezonu i da nam ovaj snijeg potraje a za ostalo cemo lako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik


peradetlic

Biæe skijanja, rade ratraci, evo ih tri u kadru...  :))

HeAd

eh da mi se danas spustiti dao bih i 50edeseticu za ski pass, a ja u kancelariji  WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BoleBl

Posto juce ne otvorise sezonu na Jahorini, dodjite veceras svi na Kozaru....  ole

Pozivamo sve ljubitelje zimskih sportova da nam se sutra navece (ponedjeljak) pridruze na otvaranju nove ski sezone 2012/2013.

******BESPLATNO SKIJANJE ZA SVE ******

Kontakt telefon : 065/567-650

Vidimo se na stazi SKI TIM KOZARA
op, op, op, op.....

anger

Halo ba, dajte malo pozitivne energije. Sutra se otvara sezona, besplatno skijanje, sta covjek jos da pozeli. Isto kakve babe na ovom forumu, svima nesto smeta.
POZITIVNOOOOOOOOOOO!!!!!