• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Alf

Quote from: borderka on 08 December, 2012, 14:12:57
hoce li nas iko obradovati? sve kontam sad ce se neko javiti sa lijepim novostima. iako mi smo odlucili ici sutra pa taman i ne radile zice... bord na ledja pa uzbrdo...

borderka, najavi vrjeme i mjesto okupljane pa da se penjemo uzbrdo u grupi... 


borderka

Quote from: Alf on 08 December, 2012, 16:52:33
Quote from: borderka on 08 December, 2012, 14:12:57
hoce li nas iko obradovati? sve kontam sad ce se neko javiti sa lijepim novostima. iako mi smo odlucili ici sutra pa taman i ne radile zice... bord na ledja pa uzbrdo...

borderka, najavi vrjeme i mjesto okupljane pa da se penjemo uzbrdo u grupi... 
najprije ce to biti poljice oko 9h :) see ya there

XX

Quote from: DarkoN on 08 December, 2012, 13:39:56
meni je svejedno da li ce da se placa ili ne, samo neka nas puste da se skijamo. moze li se vozati quadom po stazi?  devil devil

Ne verujem...

raca

OC je opet iznenadjen snijegom, kud da pada na pocetku zime misa mu jebem.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


MilanP

Samo kod nas pametuju, imaju snega da sve puste a oni nece nista :DD

Korisnik


MilanP

@borderka vidimo se u 9 na poljicama :DD

serzinjo

u¾ivajte sutra, ko ide na Jahorinu i uslikajte koju sliku da i mi malo parimo oèi.

kron1010

  I dalje mi nisu jasni.......konaèno u 10 godina snijeg zavali ranije ali NE burazeru nema prije 22og kad je tata rekao. Gosp. Koroman snijega na stazi ima 1,5 m .....NE mi æemo èekati 22 pa kud puklo da puklo....koji idioti....


Korisnik


Big_DANE


Custom

vipe obraduj nas nekom uber dobrom informacijom da ce raditi ogorjelica ili nes  :bravo::( :bravo::( :bravo::(