• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Korisnik


borderka

sa sve crvenim karminom a u gepeku joj bord... dosta zezanja, ima li kakav konkretan info...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ako bude otvaranje sezone moramo se dogovoriti da se nadjemo svi negdje na stazi. lozinka je "Vazduh trepti kao da nebo gori"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borderka


DarkoN

poceo snijeg i u sarajevu.  ole

Stvarno koji bi znak raspoznavanja mogli skontati?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

01xxx01

evo ga pada u sarajevu! jaoo, ubice me neizvjesnost!

(L) (L) (L) (L) (L)

darko, jesi ti u crnom?

borderka

konacno pada i u sa... gledam na fejsu statuse o snijegu, kontam sta je ovo, kod nas ni pahulje... konacno. ja imam zute siroke pantalone, ako vam to nesto znaci, ne mozete a da me ne primjetite :D

Milos CTS

Quote from: brkic1000 on 08 December, 2012, 10:23:55
cast onima koji znaju da voze bord, al malo je takvih, vecina bordera dere stazu tj pravi hupsere - hangove, a to je za skijase smrt, jer je to teren koji je najzahtevniji i koji trazi vrhunsku tehniku .
U francuskoj borderi ne mogu da se voze na svim stazama, tacno imaju odredjene staze i kazemi ovaj prijatelj upravo da ne bi pravili hupsere.
ti ako znas bordati imas od mene  (PIVA), ako ne znas imas i ti  yellow card  austin:(
Ja gde god da sam bio na Alpima nisu bile zabrane za bordere, ostalo necu komentarisati  (PIVA)

U Beogradu bas lepo pada
ole
A na Jahorini nek napada da sledeci vikend mogu da otvorim sezonu, na bar 1 metar snega

emil



borderka

skijala sam dok bordera nije bilo na stazi, sjecam se da je i tad bilo hangova, sto pobija teoriju da borderi prave hangove i sl...

looka


MilanP

:D u sarajevu zatrpavanje  (snow) (snow) (snow)
DarkoN procitaj privatnu porukuuuuuuu