• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

01xxx01

ne sjecam se da mi je ikad bilo draze da rade bas dvije staze koje najmanje volim  (:smijeh:

Sajtrix

Znaci sezona je vec otvorena prosli put je otvorena tek u Januaru :)
DJ Sajtrix

Korisnik

Evo da i ja okacim neku sliku, ovde je prosao ratrak mescini!

igord_igord

Ako attachment prodje, zamjenite extenziju png sa exe i imate screen saver. Moj mali doprinos forumu.

emil


vip-jahorina

Evo neki su vec vidjeli, a za one koji nisu, nasa nova HD web kamera sa hotel Termag.
Ovo je samo HD slika, imamo jos 2HD mogucnost i jos se moze izostriti, ali smo se smrzavali dok smo je napravili. Mi ko ovi na koje se ljutimo sto rade tek u zimu.
Nismo mogli ranije, jer smo cekali da se taj dio hotela Termag zavrsi :-)

U svakom slucaju, hvala recimo Bojanu_NS sto nam je preveo na srpski, ako ima jos neki kandidat za druge jezike, dobija ikonicu na sajtu .-)

Treba nam jos neko ko moze FULLSCRENN skriptu (jquery ili html5 ili flash) programirati. Da mozemo preko cijelog monitora da furamo sliku :-)

Aha, link: HD Panorama Jahorine  pa onda na sliku pa ko jos hoce nek se igra sa svim ovim opcijama. Velika slika je najbolje je Firefoxu ...

drasko


Nerve

Ljudi, nek mi neko ka¾e jeli ta nedelja definitivna? Moraæu raditi jedan jan vikenda, suboru ili nedelju, pa da se organizujem na vrijeme.  ludzatobom:((
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina

99%
Tek kad puste zice i liftove ce biti definitivno :-)

igord_igord

Da bi se postavio screen saver potreban je i ovaj fajl. txt extenziju zamjenite sa scr extenzijom i IgorSS.scr zapamtite u C:\WINDOWS\system32 folder.

Nerve

Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2012, 14:04:30
99%
Tek kad puste zice i liftove ce biti definitivno :-)

Ok, zamjeniæu se sa kolegom da radim u subotu. Ali ako bude otvorenje u subotu ima de se ozljedim na de¾uri.      3:(

Pozz
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina



majasamaja

Zvala sam OC Jahorina i oni kazu da jos nije definitivno da ce biti skijanje, ako bude dovoljno snijega pustice zice, jer ovo sad nije dovoljno. Kaze teta da ce objaviti kad budu imali info.
E i rekla je da je vidjela po internetu da se prica da ce biti :)

Jos uvijek nada postoji :)

Ja cak planiram sutra gore otici pa cekati do nedelje ako me snijeg ne zaveje :)