• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 06 December, 2012, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

MilanP

Vipe nemoj da si lijen :DD napisi poneku rec :DD
P.S posalji mi ono na pp

looka


Filipino

Palim auto i krecem  anan anan anan,
al' tek za 14 dana devil devil

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 06 December, 2012, 20:49:10
Quote from: brera on 06 December, 2012, 20:46:28
Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2012, 20:32:58
mislis ovim vjecnim studentima  8))
Nove fore nekih studenata, sad studenti vi¹e ne bacaju pare veè GoPro kamere. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: DarkoN on 06 December, 2012, 20:53:14
Quote from: brera on 06 December, 2012, 20:51:15
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Neèe, neèe, Dane je ljudina. hug:( A i njemu je valjda otac kao malome djeèaku govorio, da nije fora, da maltretira¹ manjeg od sebe. (:smijeh:
samo se ti nadaj, ima i dane svoju listu, a ti si upravo postao WANTED(dead or alive)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)

Sta reci za ove predivne slike... kakvu poslatu porati! :)

borderka

posalji poruku onima koji vide a ne cuju hahahahahha
ne smijem ni misliti kakve ce slike biti u nedjelju, kad svi poludimo   ludzatobom:((

Bubica Bg

Ma samo vi svi ludujte i postavljajte za nas koji ne mo¾emo da doðemo makar malo oèima miline da uèinimo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

baneg


acixon

uf
ko ce docekati da se otisnem ..... anan

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Info:
U slucaju da u nedjelju ne bude radila zica na Poljicama, nemojte da vam bude mrsko provozati se do Ogorjelice ili dalje gore. Danas sam cuo da bi za ovaj vikend trebale raditi Ogorjelica i Zeljo ili Olimpik nisam 100%siguran ali od ove dvije jedna jest garant hehehe.... ako uhvatim kakvog vremena pridruzit cu vam se na stazi samo ako je kakva rakija u blizini hahahaha

DarkoN

Quote from: harison on 06 December, 2012, 23:15:21
Info:
U slucaju da u nedjelju ne bude radila zica na Poljicama, nemojte da vam bude mrsko provozati se do Ogorjelice ili dalje gore. Danas sam cuo da bi za ovaj vikend trebale raditi Ogorjelica i Zeljo ili Olimpik nisam 100%siguran ali od ove dvije jedna jest garant hehehe.... ako uhvatim kakvog vremena pridruzit cu vam se na stazi samo ako je kakva rakija u blizini hahahaha
bice kerozina ako nista drugo  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

E falila mi je samo od opreme ploska za krusku, i veceras je kupih... morao sam odmah i da je probam i skontam na Jahorinu ce mi trebati bar dvije...  3:( gore svi cugaju.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

ervic@

Quote from: lakiluk on 06 December, 2012, 18:58:59
Quote from: harison on 06 December, 2012, 18:56:42
Moram te razocarat laki mora da te prenjelo hahaha ja sam prestao piti sad sam na receptu tako da rakija za obloga bi bila OK

:DD ti si zasluzio radzu a sad sta ces ti sa njom to je tvoja stvar :DD
[/quo]
:D A popit ce je 100% hahahahahah 8))

vip-jahorina

Quote from: raca on 06 December, 2012, 23:24:53
E falila mi je samo od opreme ploska za krusku, i veceras je kupih... morao sam odmah i da je probam i skontam na Jahorinu ce mi trebati bar dvije...  3:( gore svi cugaju.

ne znam odakle ti to  :X

jednostavan41

da znam - znao bi

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: raca on 06 December, 2012, 23:24:53
E falila mi je samo od opreme ploska za krusku, i veceras je kupih... morao sam odmah i da je probam i skontam na Jahorinu ce mi trebati bar dvije...  3:( gore svi cugaju.

samo ti nemoj da brines, stup 5 na Poljicama ima slavinu sa desne strane ili lijeve nisam siguran pa pljosku uvjek mozes dopuniti to je donacija od stranke SDR(stranka domace rakije) pa bujrum stup je velik a bogami i sirok nama bude taman za jednu sezonu  WTF